;
Alaçatı Erken Rezervasyon Otelleri

ALAÇATI ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat

Alaçatı Bölgesi

Cumbalı taş evleri, Arnavut kaldırımı sokakları, meşhur otları ve harika plajları ile Alaçatı sizleri bekliyor…

Eski bir Rum köyü olan Alaçatı da önceden bağcılık ve de şarapçılık yapılırmış. Günümüzde ise sörf tutkunlarının merkezi konumundadır. Sörf için uygun olan Alaçatı denizi her yıl Dünya’nın birçok yerinden insanı ağırlamaktadır. Yanınıza herhangi bir şey almadan da burada rahatlıkla sörf yapabilirsiniz çünkü burada bulunan sörf merkezlerinde ihtiyacınız olan tüm malzemeler bulunmaktadır.

Damla sakızı ağaçları bulunan ender yerlerden olan bölge de özel sakız yetiştiren bahçeler bulunmaktadır. Yöreye has sakız dondurmasının ise tadına bakmadan buradan ayrılmamanızı öneririz.

Alaçatı’ nın sahilleri genellikle beach club şeklindedir. Yani sabah deniz - kum - güneş üçlüsü olurken akşam ise gece eğlenceleri ile tatilinizi daha renkli hale getirebilirsiniz.

Bölgede konaklama için birçok farklı seçenek olup, tatil için yoğun olan Alaçatı Otelleri için erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Alaçatı Gezilecek Yerler

Ot Festivali

2010 yılından itibaren her yıl bahar ayının gelmesiyle düzenlenen festival de yöreye has birbirinden lezzetli otlar meydanda sergilenir. Yöre halkı taze otlardan bölgeye has yemeklerini hazırlar ve gelen misafirlere ikram ederler.

Port Alaçatı

1999 yılında yapımı başlayan Port Alaçatı bölgeye hareket getirmiş ve de turizmin canlanmasını sağlamıştır. İçerisinde alışveriş merkezlerinden eğlence mekânlarına kadar birçok aktivite bulunmaktadır.

Rüzgâr Gülü

Türkiye’ nin ilk rüzgâr enerji santrali burada bulunmaktadır. Rüzgârgülleri ile ünlü olan bölgenin rüzgâr gücü elektrik enerjisine dönüştürülmektedir.

Jeotermal

Karadağ çevresinde çıkan jeotermal kaynaklı suyun kemik, eklem ve iskelet yapısına iyi geldiği bilinmektedir.

Karaburun

İzmir merkez ile arasında 100 km mesafe bulunan bölge eski taş evleri ve tarihi geçmişi ile günümüzde turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Mavi bayraklı 2 plajı olan bölgenin denizi kadar doğal güzellikleri de sizi etkileyecektir.

Alaçatı Ulaşım Mesafeleri

İzmir’ e yalnızca 75 km uzaklıkta olan Alaçatı konum itibariyle rahat bir bölgede bulunmaktadır.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.