;
Antalya-Kepez Erken Rezervasyon Otelleri

ANTALYA-KEPEZ ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
B Business Hotel & Spa
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
B Business Hotel & Spa
B Business Hotel & Spa
Antalya-Kepez
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Kepez Otelleri

Antalya Kepez Bölgesi

“Antalya’ nın soluğu” Kepez. Şehir merkezinde yer alan Kepez, merkezi konumu, gezilecek yerleri ve doğal oluşumları ile turizmde önemli bir yere sahip olmakla birlikte Antalya’ nın da gözde beldelerinin başında yer almış ve aynı zamanda merkezi konumu ile de ticari merkezlerinden birisi haline gelmiştir.

Tarihi M.Ö.lere kadar dayanan, tarihi özelliğini farklı medeniyetlerden kalma tarihi eserleri ile yansıtan bu güzel belde, tatil planlarınızın merkezi haline gelecek. Akdeniz' in belki de en çok turist ağırlayan noktalarından biri olan Kepez, yerli ve yancı tüm ziyaretçilerine doğanın armağanı olan büyüleyici güzellikleri ile adeta görsel bir şölen sunmaktadır.

Bunların yanında eminiz ki Kepez denince aklınıza ilk gelen yerlerden biride Düden Şelalesi olacaktır. Doğal güzelliği ile sizleri büyüleyecek, görkemi ile başınızı döndürecek. Kaynağı Kepez Hidroelektrik Santrali olan Şelale,  Akdeniz’ e dökülme çabasına sizleri tanık edecek ve doğanın içinde tüm stresinizi atmanızı sağlayacak unutulmaz bir tatil yaşatacak.

Kepez tatilinizi birçok alternatifi olan kafe, restoran ve eğlence merkezleri ile renklendirebilir, merkezi konumu nedeni ile rahatlıkla ulaşım sağlayacağınız modern dizayna sahip otellerinde hizmet kalitesini en üst safhada yaşayarak konforlu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kepez Gezilecek Yerler

Düden Şelalesi

Doğanın en güzel hediyesidir Kepez’ e Düden şelalesi. Bu doğal güzellik yerli ve yabancı turistleri adeta bir mıknatıs gibi kendine çeker. Düden Çayı; Aşağı Düden (Karpuz kaldıran) ve Yukarı Düden (İskender Şelalesi) olmak üzere 2 ayrı şelale oluşturur.  Aşağı Düden, falezlerinden 40 metrelik bir düşüş ile denize dökülen tertemiz sularıyla oluşturduğu görüntü sayesinde sizleri büyülerken Yukarı Düden henüz denize dökülmeden oluşturduğu şelale ve etrafında ki mesire yerleri ile sizlere eşsiz bir tatil imkânı sunacak.

Lyrboton Kome Antik Kenti

Kepez’ in gizli kalmış doğa harikası, doğal surlar ile çevrili bu köy yerleşkesi eski medeniyetlerden geriye kalmış tarihi kalıntıları ile görülmeye değer yerlerin başında yer alır.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.