;
Antalya-Kepez Otelleri

ANTALYA-KEPEZ OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
B Business Hotel & Spa
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
B Business Hotel & Spa
B Business Hotel & Spa
Antalya-Kepez
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Kepez Otelleri

Antalya Kepez Bölgesi

“Antalya’ nın soluğu” Kepez. Şehir merkezinde yer alan Kepez, merkezi konumu, gezilecek yerleri ve doğal oluşumları ile turizmde önemli bir yere sahip olmakla birlikte Antalya’ nın da gözde beldelerinin başında yer almış ve aynı zamanda merkezi konumu ile de ticari merkezlerinden birisi haline gelmiştir.

Tarihi M.Ö.lere kadar dayanan, tarihi özelliğini farklı medeniyetlerden kalma tarihi eserleri ile yansıtan bu güzel belde, tatil planlarınızın merkezi haline gelecek. Akdeniz' in belki de en çok turist ağırlayan noktalarından biri olan Kepez, yerli ve yancı tüm ziyaretçilerine doğanın armağanı olan büyüleyici güzellikleri ile adeta görsel bir şölen sunmaktadır.

Bunların yanında eminiz ki Kepez denince aklınıza ilk gelen yerlerden biride Düden Şelalesi olacaktır. Doğal güzelliği ile sizleri büyüleyecek, görkemi ile başınızı döndürecek. Kaynağı Kepez Hidroelektrik Santrali olan Şelale,  Akdeniz’ e dökülme çabasına sizleri tanık edecek ve doğanın içinde tüm stresinizi atmanızı sağlayacak unutulmaz bir tatil yaşatacak.

Kepez tatilinizi birçok alternatifi olan kafe, restoran ve eğlence merkezleri ile renklendirebilir, merkezi konumu nedeni ile rahatlıkla ulaşım sağlayacağınız modern dizayna sahip otellerinde hizmet kalitesini en üst safhada yaşayarak konforlu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kepez Gezilecek Yerler

Düden Şelalesi

Doğanın en güzel hediyesidir Kepez’ e Düden şelalesi. Bu doğal güzellik yerli ve yabancı turistleri adeta bir mıknatıs gibi kendine çeker. Düden Çayı; Aşağı Düden (Karpuz kaldıran) ve Yukarı Düden (İskender Şelalesi) olmak üzere 2 ayrı şelale oluşturur.  Aşağı Düden, falezlerinden 40 metrelik bir düşüş ile denize dökülen tertemiz sularıyla oluşturduğu görüntü sayesinde sizleri büyülerken Yukarı Düden henüz denize dökülmeden oluşturduğu şelale ve etrafında ki mesire yerleri ile sizlere eşsiz bir tatil imkânı sunacak.

Lyrboton Kome Antik Kenti

Kepez’ in gizli kalmış doğa harikası, doğal surlar ile çevrili bu köy yerleşkesi eski medeniyetlerden geriye kalmış tarihi kalıntıları ile görülmeye değer yerlerin başında yer alır.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.