;
Ayvacık Erken Rezervasyon Otelleri

AYVACIK ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Assos Eden Gardens Hotel
 
+12
TAKSİT
Palace Hotel Olive Odore
 
%6
İNDİRİM
+12
TAKSİT
1,050.00
987,00
Oda Kahvaltı
İNCELE
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Assos Eden Gardens Hotel
Assos Eden Gardens Hotel
Ayvacık
İNCELE
Palace Hotel Olive Odore
Palace Hotel Olive Odore
Ayvacık
Oda Kahvaltı 1,050.00 %6 987.00 İNCELE
Toplam 2 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Ayvacık Bölgesi

Gölleri içinde barındırdığı adasıyla muhteşem bir doğa harikasıdır Ayvacık. Oksijen dolu havasını içinize çektiğini an anlarsınız nereye geldiğinizi. Dağ sıralarının ortasında yeşil ırmak vadesini gördüğünüz an hayran kalmamanız mümkün değil.

Tarihe yüzlerce yıl tanıklık etmiş olan bölge, Roma, Bizans ve Osmanlı gibi önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Ve ardından onları görmemiz veya hissetmemiz için birçok eser bırakmıştır.

Ayrıca bu bölgeyi ve Ayvacık Otellerini her mevsimde tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz ve ilkbahar aylarında daha çok tercih edilmektedir. Birbirinden güzel plajlara sahip olan Ayvacık’ ta yüzmenin keyfini doyası çıkarabilirsiniz. Bölge 2010 yılında Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim bölgesi ilan edilmiştir. Ayvacık bakir doğası ve misafirperver halkı ile kendinizi ödüllendirebileceğiniz mükemmel bir konumda yer almaktadır.

Dar sokakların ve Arnavut kaldırımlarının bulunduğu Ayvacık’ ta her bütçeye hitap eden otelleri ile mükemmel bir tatil sizleri bekliyor. Trekking, bisiklet, balık tutma ve yamaç paraşütü gibi birçok aktivitelere müsait olan bölgede sevdiklerinizle unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Ayvacık Gezilecek Yerler

Mıhlı Çayı

Yeşillikler arasında uzun yürüyüşler yapabileceğiniz, bozulmamış doğasını sizlerin gözleri önüne sunan Mıhlı Çayı, Ayvacık’ ta görülmesi gereken doğal güzellikler arasında.

Zeus Altarı

Zeus Altarı, İda Dağı’ nın tepesinde sizi kendine âşık edecek Ayvacık manzarasıyla önemli tarihi yapıtlardan biridir. Zeus gördüğü an büyülendiği söylenen Zeus Altarı, Hera ile birlikte Truva Savaşını burada izledikleri söylenir.

Behramkale Köprüsü

14. yüzyılda yapıldığı düşünülen köprü, kesin olarak kimin tarafından yapıldığı bilinmemektedir. Aynı dönemde Hüdavendigâr Camii' ni yaptırmış olmasından dolayı I. Murat tahmin edilmektedir. Andezit taşlarla yapılan köprü, Tuzla çayına inşa edilmiştir.

Ayvacık' ta Neler Yenir

Ayvacık’ ta ilk gelen lezzet şüphesiz ki balıktır. Bölgede balıkçılık yapıldığından dolayı birçok balık restoranı yer alıyor. Yöresel lezzetlerin temelini de zeytinyağlılar oluşturuyor. Meşhur serpme kahvaltısında el yapımı reçeller ile mükemmel bir kahvaltıya hazır olun. Özellikle Ayvacık’ ın kendine has dondurmasını denemeden bu rüya şehirden ayrılmayın deriz.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.