;
Bartın Otelleri

BARTIN OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Orange County Resort Kemer
 
+12
TAKSİT
Elamir Resort Hotel
 
+12
TAKSİT
Crystal De Luxe Resort & Spa
 
+12
TAKSİT
Fame Residence Kemer
 
+12
TAKSİT
Sailor's Beach Club
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Orange County Resort Kemer
Orange County Resort Kemer
Kemer
İNCELE
Elamir Resort Hotel
Elamir Resort Hotel
Kemer
İNCELE
Crystal De Luxe Resort & Spa
Crystal De Luxe Resort & Spa
Kemer
İNCELE
Fame Residence Kemer
Fame Residence Kemer
Kemer
İNCELE
Sailor's Beach Club
Sailor's Beach Club
Kemer
İNCELE
Toplam 5 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Bartın Otelleri

Bartın Bölgesi

Geçmişte birçok medeniyete ev sahipliği yapan köklü bir tarihi geçmişe sahip, yeşillikler içerisinde özgün mimarisi ile sakin bir tatil arayanların adresidir, Bartın.

Şehir merkezi ile arasında 17 km bulunan Bartın’ ın dar sokakları ahşap evleri ile çevrili olup, çarşısında gezebileceğiniz tarihi yerlerden milli parklara kadar ilgi çeken birçok yer bulunmaktadır.

Turizm yönünden bölgeyi hareketlendiren bir başka özelliği ise harika plajlara ve yat limanına sahip olmasıdır. Alabildiğine geniş sahillere sahip Bartın plajları berrak denizi ile tatilde yaz aylarınızın vazgeçilmezi olacaktır.

Konaklama bakımından birçok otel bulunan Bartın da uygun fiyatlarda tatil seçenekleri için sayfamızı inceleyebilir, çok daha uygun fiyatlar için ise erken rezervasyon dönemini kaçırmamanızı dileriz.

Bartın Gezilecek Yerler

İnkumu Plajı

En güzel koylara sahip bölge, denizin fazla rüzgâr almamasından dolayı yerli yabacı turistleri buraya çekmektedir. Ayrıca denizinin mavi ve turkuaz renkleri ise harika bir görüntü oluşturmakta temizliği ve plajının kum olması ise ayrı bir çekicilik oluşturmaktadır.

Güzelcehisar Koyu

Karadeniz sahilinin en güzel kıyılarından olan Güzelcehisar Koyu, bölgenin en büyük sahillerindendir. Bölge de yerleşim olmaması sebebiyle günümüze kadar doğası bozulmadan kalmış ve ilerde de bozulmaması için Doğal Sit Alanı ilan edilmiştir. İnkumu plajına da 5 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Gürcüoluk Mağarası

169 metre uzunluğundaki mağara, içerisinde sarkıt, sütun ve dikitlerden oluşan görsel bir şölen yaşatacaktır. Damla taş sütunları odacıklar oluşturmuştur ve içerisinde misafirlere gezilebilir alanlar belirlenmiştir. Bu farklı deneyimi yaşamanızı öneririz.

Göldere Şelalesi

Çevresinde yürüyüş alanları bulunmakta olan şelalenin doğa güzellikleri arasında şelale sesi eşliğin de yürümek harika olsa gerek. Küçük bir şelalede olsa bu güzelliği görmek tatiliniz de sizi oldukça rahatlatacağını düşünüyoruz.

Tavşan Adası

İçerisinde Bizans’tan kalma manastır ve kilise bulunmaktadır. Adını ise önceki yıllarda burada yaşayanlar tarafından bırakılan ve hala burada yaşamakta olan birçok tavşandan almaktadır. Yürüyüş alanlarına sahip olan ada da tavşanlarla yürümeye ne dersiniz?

Güzelcehisar Lav Sütunları

80 milyon yıllık tarihi ile Dünya da ender görülen doğal oluşumlardan biri olan Güzelcehisar Lav Sütunlarını görmeden buradan ayrılmamanızı öneririz.

Bartın Festivaller

Etkinlik bakımından oldukça yoğun olan ilçe de festival dönemleri de burada bulunmanızı öneririz. Yerli ve yabancı birçok turistin de olduğu festivaller de birçok milletten insanla tanışıp, kaynaşma sağlanmaktadır. Kültürel değerlerimizin yaşatılması ve diğer nesillere taşınması amacıyla yapılan bu anlamlı etkinliklerde olmanız dileğiyle.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.