;
Beşiktaş Otelleri

BEŞİKTAŞ OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Swissotel The Bosphorus
Swissotel The Bosphorus
Beşiktaş
İNCELE
Mercure İstanbul City Bosphorus
Mercure İstanbul City Bosphorus
Beşiktaş
İNCELE
Mövenpick Hotel İstanbul
Mövenpick Hotel İstanbul
Beşiktaş
İNCELE
Taba Luxury Suites
Taba Luxury Suites
Beşiktaş
İNCELE
Çırağan Palace Kempinski Istanbul
Çırağan Palace Kempinski Istanbul
Beşiktaş
İNCELE
Hilton Park İstanbul
Hilton Park İstanbul
Beşiktaş
İNCELE
The House Hotel Bosphorus
The House Hotel Bosphorus
Beşiktaş
İNCELE
Conrad İstanbul Bosphorus
Conrad İstanbul Bosphorus
Beşiktaş
İNCELE
The Selection Design Suites
The Selection Design Suites
Beşiktaş
İNCELE
Dedeman İstanbul
Dedeman İstanbul
Beşiktaş
İNCELE
Toplam 10 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Beşiktaş Otelleri

Beşiktaş Bölgesi

Çırağan Sarayı' ndan Dolmabahçe’ ye kadar uzanan sahili ve karşısına Üsküdar’ ı alan muhteşem manzarası ile Beşiktaş.

İstanbul’ un en gözde yerlerinden olan Beşiktaş, çevresindeki otellerle size burada rahat bir konaklama sağlayacaktır. İstanbul da ki belli başlı otellerin bu bölgede olmasından dolayı gerek tatil gerekse iş seyahatleriniz için Beşiktaş Otellerinin harika bir seçim olacağını söyleyebiliriz.

Uzun bir tarihi geçmişe sahip olan Beşiktaş’ ın içerisinde adını tarihe kazıyan Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Yıldız Sarayı ve birçok kilise bulunmaktadır.

Beşiktaş Gezilecek Yerler

Çırağan Sarayı

Osmanlı döneminde birçok padişahın ve devletin önde gelenlerinin ev sahipliği yapan saray, günümüzde ise düğün, davet ve önemli toplantılara öncülük etmektedir. İhtişamlı yapısı ile ziyaretçileri adeta görsel bir şölen ile karşılamaktadır. Beşiktaş’a uğradığınız da Çırağın Sarayını gezmeden ayrılmamanızı öneririz.

Dolmabahçe Sarayı

250.000 metrekare bir alan üzerine kurulu saray, 1856 yılında Sultan Abdülmecid tarafından yaptırılmıştır. Rehber ile birlikte bu sarayda gezebilir, Osmanlı dönemine ait birçok eseri görebilirsiniz. Saray haremlik ve selamlık olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. 285 oda ve 43 salonu bulunan sarayın,  kristal merdivenleri, Kuğulu havuzu, merasim salonu, padişah hamamı ve Atatürk’ ün hayata gözlerini yumduğu Atatürk’ ün odası görmeniz gereken yerler arasındadır.

Yıldız Parkı

1600 lü yıllarda Kazancıoğlu Bahçesi olan Yıldız Parkı 46 hektarlık bir alan üzerine kurulmuştur. Mitoloji de Pan’ ın yeşillikler içerisinde flütünü çaldığı yer olarak bilinmektedir. 2. Abdülhamit’ in hatıra defterine park için “ Her metrekaresine altın döküldü” demiştir. 400 yıllık ağaçlar olan parkta 120 den fazla egzotik ağaç başta olmak üzere birçok ağaç türü bulunmaktadır. İçerisinde Malta ve Çadır köşkü bulunmaktadır. Köşkler de boğaz manzarası eşliğinde bir sabah kahvaltısı yapmanızı öneririz.

Bebek Sahili

Sabah yürüyüşlerinizin olmazsa olmazı olacak bir yerdeyiz şimdide, yani bebek sahilindeyiz. Burada boğaz manzarası eşliğinde mis gibi bir deniz havası ile yürüyüş yapmanızı tavsiye ederiz. Genellikle elit tabakanın olduğu Bebek de yürürken adım başı bir ünlü görmeniz ise kaçınılmaz olacaktır. Deniz kenarındaki kaliteli kafe ve restoranlarda yürüyüş sonrası vakit geçirmek ise paha biçilmez olsa gerek.

Vodafone Arena

41.903 kişi kapasiteli 2016 yılında açılan stadyum, Beşiktaş İnönü Stadyumu yıkıldıktan sonra yerine yapılmıştır. Çevresinde birçok otel bulunmakta olup maç seyretmek için geldiğiniz Vodafone Arena’ da Beşiktaş Otellerini sayfamızdan inceleyerek burada uygun fiyatlı konaklama da yapabilirsiniz.

Kahvaltıcılar Sokağı

Beşiktaş’ ta 3 sokağın birleşimiyle tamamen kahvaltı veren küçük dükkânlardan oluşmaktadır. Özellikle hafta sonları erkenden gelmenizi tavsiye ederiz yoksa burada yer bulamayabilirsiniz.

Beşiktaş’ ta Neler Yenir

Sahilin de boğaza karşı oturup yemeğinizin zevkine varabileceğiniz nadide yerlerdendir. İstanbul boğazına karşı balık yemek hoş olmaz mıydı sizce de? Balık denildiğinde burada ilk akla gelen yer Arnavutköy olsa da Bebek, Etiler, Ortaköy, Gayrettepe gibi belli başlı mahallerinde ise farklı lezzetler yakalamanız kaçınılmazdır.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.