;
Bodrum Erken Rezervasyon Otelleri

BODRUM ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Doria Hotel Bodrum
 
%25
İNDİRİM
+12
TAKSİT
2,625.00
1.968,75
Oda Kahvaltı
İNCELE
Salmakis Resort & Spa
 
+12
TAKSİT
2,500.00
2.500,00
Ultra Herşey Dahil
İNCELE
Laden Hotel Bodrum
 
%5
İNDİRİM
+12
TAKSİT
618.00
587,10
Sadece Oda
İNCELE
Arin Resort Bodrum
 
%17
İNDİRİM
+12
TAKSİT
2,400.00
1.992,00
Ultra Herşey Dahil
İNCELE
Bodrum Holiday Resort & Spa
 
%15
İNDİRİM
+12
TAKSİT
3,300.00
2.805,00
Ultra Herşey Dahil
İNCELE
Golden Age Bodrum Hotel
Bodrum' un Yalıkavak beldesinde bulunan Golden Age Hotel Ege denizinin kusursuz görüntüsüne sahiptir ... devamı
 
%6
İNDİRİM
+12
TAKSİT
1,431.00
1.345,14
Herşey Dahil
İNCELE
Arts Hotel Bodrum Yalıkavak
 
%10
İNDİRİM
+12
TAKSİT
4,805.00
4.324,50
Oda Kahvaltı
İNCELE
Zuzuu Beach Hotel
 
%5
İNDİRİM
+12
TAKSİT
725.00
688,75
Oda Kahvaltı
İNCELE
Yalıpark Beach Hotel
 
%20
İNDİRİM
+12
TAKSİT
2,750.00
2.200,00
Oda Kahvaltı
İNCELE
Hotel Zeytinada
 
%17
İNDİRİM
+12
TAKSİT
1,550.00
1.286,50
Yarım Pansiyon
İNCELE
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Doria Hotel Bodrum
Doria Hotel Bodrum
Bodrum
Oda Kahvaltı 2,625.00 %25 1,968.75 İNCELE
Salmakis Resort & Spa
Salmakis Resort & Spa
Bodrum
Ultra Herşey Dahil 2,500.00 2,500.00 İNCELE
Laden Hotel Bodrum
Laden Hotel Bodrum
Bodrum
Sadece Oda 618.00 %5 587.10 İNCELE
Arin Resort Bodrum
Arin Resort Bodrum
Bodrum
Ultra Herşey Dahil 2,400.00 %17 1,992.00 İNCELE
Bodrum Holiday Resort & Spa
Bodrum Holiday Resort & Spa
Bodrum
Ultra Herşey Dahil 3,300.00 %15 2,805.00 İNCELE
Golden Age Bodrum Hotel
Golden Age Bodrum Hotel
Bodrum
Herşey Dahil 1,431.00 %6 1,345.14 İNCELE
Arts Hotel Bodrum Yalıkavak
Arts Hotel Bodrum Yalıkavak
Bodrum
Oda Kahvaltı 4,805.00 %10 4,324.50 İNCELE
Zuzuu Beach Hotel
Zuzuu Beach Hotel
Bodrum
Oda Kahvaltı 725.00 %5 688.75 İNCELE
Yalıpark Beach Hotel
Yalıpark Beach Hotel
Bodrum
Oda Kahvaltı 2,750.00 %20 2,200.00 İNCELE
Hotel Zeytinada
Hotel Zeytinada
Bodrum
Yarım Pansiyon 1,550.00 %17 1,286.50 İNCELE
Toplam 25 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Bodrum Otelleri

Bodrum Bölgesi

Turkuaz renkli denizi, yeşillikler içerisindeki beyaz evleri ve begonvil kokan sokakları ile Ege’ nin vazgeçilmezi Bodrum, eski adı ile Halikarnassos.

Kendine has yapısı, tarih kokan sokakları ve olmazsa olmaz renkli gece hayatı ile Bodrum her daim canlılığını yitirmemektedir. Yalnızca ülkemizde değil Dünya’ nın her bölgesinden insanın da her yıl akın akın geldiği Bodrum da evrensel bir tatil anlayışı hizmeti bulunmaktadır.

Bodrum, merkezi başta olmak üzere Bitez, Gümbet, Turgutreis, Yalıkavak, Gümüşlük, Türkbükü gibi bölgeleri ile her mevsim bütçenize uygun tatil yapabileceğiniz imkânlar sunmaktadır.

Bodrum Gezilecek Yerler

Bodrum Kalesi

1406 - 1523 yılları arasında yapılmış olan kale, 5 kuleden oluşmaktadır. Her bir kulede o döneme ait ülkelerin eserleri sergilenmektedir. En tepede Fransız kulesi bulunmakta olup, İtalyan, Alman, İngiliz ve yılan kuleleri de devamında bulunmaktadır. 19. yy da Osmanlı dönemin de hapishane olarak kullanılmış ve alt bölümde birçok zindan ve işkence odaları vardır.

Hristiyanlık döneminde tavus kuşu ölümden sonraki hayatı simgelemekteymiş. Kale de gezerken tavuk, güvercin ve tavus kuşu gibi birçok hayvana da rastlayabilirsiniz.

Su Altı Arkeoloji Müzesi

Bodrum kalesi içerisinde yer alan müze, Türkiye’ nin tek sualtı arkeoloji müzesi olup Dünya’ da da önemli arkeolojik müzeler arasında yer almaktadır.

Müzede 7. yüzyıldan kalma Yassıada Roma Doğu Roma Batığı olan 20 metre uzunluğunda 60 ton taşıma kapasiteli gemi bulunmakta olup, 1960 yıllarda 3.533 dalgıç ile bilimsel kazılar sonucu ortaya çıkarılmıştır.

Bodrum Antik Tiyatrosu

13.000 kişi kapasiteli antik tiyatro birçok ünlü yıldızın konserlerine ve de festivallere öncülük etmektedir.

Zeki Müren Müzesi

Bodrumlu olan ünlü ses sanatçımız Zeki Müren’ in evi vefatının ardından kişisel eşyaları ile birlikte Halikarnas’ ın en güzel yerinde olan evinde sergilenmektedir.

Bodrum Merkez

Her mevsim canlılığını yitirmeyen Bodrum, marinası ve çarşısı ile dikkat çekmektedir. Dar sokakları arasında alışveriş yapacağınız Bodrum çarşısında, birçok mağaza bulunmakta olup, marinasına doğru gittiğiniz de ise gece klüplerinden restoranlara kadar birçok vakit geçirebileceğiniz mekân bulunmaktadır.

Bitez

Mavi bayraklı plajları ile ünlü Bitez, sahil boyunca yürüyebileceğiniz düz bir alana sahiptir. Deniz kenarında bir sabah yürüyüşü yapmak için en ideal yer denilebilir. Sahil boyunca uzanan restoran ve cafeler de bölgeye ayrı bir güzellik katıyor. Meşhur Bitez dondurmasını da yemeden buradan ayrılmamanızı öneririz.

Gümbet

Bodrum merkeze çok yakın olan Gümbet, 1 km boyunca uzanan muhteşem kum plajlara sahiptir. Sahilde birçok restoran ve eğlence mekânları da bulunmaktadır. Gece hayatı denilince akla gelen ilk yerlerden olan Gümbet barlar sokağında sabaha kadar eğlence devam etmektedir. 

Yel Değirmenleri

Bodrum’un birçok tepesinde karşınıza çıkacak yel değirmenlerinin etrafında ki harika manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Bardakçı Koyu

Bodrum merkeze yakınlığıyla dikkat çeken koyun temiz ve berrak bir denizi olup, konaklama için birçok otel seçenekleri de mevcuttur.

Yalıkavak

Dağların tepesinden denize doğru inen arada Yel değirmenleri ile karşılaştığınız muhteşem bir manzara eşliğinde gördüğünüz yer Yalıkavak’ tır. Eskiden süngerci koyu olan bu yarımada en ünlü süngercilerin yetiştiği bir bölgedir. Bahar aylarında rüzgârı bol olan Yalıkavak’ ta sörf ön plana çıkmaktadır ve birçok sörf tutkunu burada buluşmaktadır.

2013 yılında Azeri bir iş adamının yaptığı yatırım projesi sonucu Palmarina açılmıştır. Palmarina Dünya’ nın en iyi marinaları arasında olup, bölgeye hareket getirmiştir. İçerisinde İstanbul’ un Kız Kulesini bile göreceksiniz. Birçok ünlünün katılımıyla yaz geceleri neredeyse her hafta bir konser ile renklenmektedir. Gece klüplerinden, restoran ve birçok alışveriş mekânı bulunan marina da bir akşam gezisi harika olacaktır.

Yalıkavak merkezde ise el emeği birçok hediyelik eşya satın alabilir, dümdüz uzanan plaj yolu sahilinde mis gibi havası eşliğinde deniz kokusu ile kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Gümüşlük

Güneşin batımını en güzel noktadan görebileceğiniz ayaklarınız suyun içerisindeyken yiyebileceğiniz en iyi balıklar burada bulunmaktadır. Doğası ve pırıl pırıl denizi ile Gümüşlük, Bodrum’ un incisidir.

Tavşan adasına gitmek için deniz kıyısında paçalarınızı sıvayıp bir geçit üzerinden yürüyerek adaya ulaşabilirsiniz. Bu üzerinden geçtiğiniz geçitte ise Helenler döneminde Halikarnassos kralı Mousolos’ un emri üzerine inşa edilmiştir. Kral Mousolos ve sevgilisi Artemisya Tavşan adasına gidip hem orda yaşayan tavşanları besler hem de muhteşem günbatımını izlerlermiş.

Gece Hayatı

Türkiye' de gece hayatı denilince ilk akla gelinen yer Bodrum, yani eğlencenin tam ortası! Merkez de barlar sokağı ve meyhaneler sokağı başta olmak üzere, Gümbet barlar sokağı buradaki gece hayatının başlangıç noktasıdır. Sabaha kadar devam eden eğlencenizi kesmeniz için hiçbir sebep yok çünkü burada her bölgeye ulaşım sağlayan araçlar sabah 5’ e kadar çalışmaktadır. İstediğiniz her tarz eğlenceyi bulacağınız Bodrum’da gece hayatına uğramadan gitmeyin.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.