Bodrum-İçmeler Otelleri

BODRUM-İÇMELER OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Bodrum Holiday Resort & Spa
Bodrum Holiday Resort & Spa
Bodrum
İNCELE
Manastır Hotel
Manastır Hotel
Bodrum
İNCELE
Vera Club Tmt
Vera Club Tmt
Bodrum
İNCELE
Ersan Resort & Spa
Ersan Resort & Spa
Bodrum
İNCELE
Toplam 4 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Bodrum İçmeler Bölgesi

Bodrum İçmeler’ de Ege’ nin masmavi denizinde kaybolmak isteyebilir, muhteşem manzarası ile hafızalarınızdan çıkmayacak bir tatil yapıp hayatınızda güzel anılar bırakabilirsiniz.

Yaz deyince tatil için akla ilk gelen yerlerdendir Bodrum. Bodrum’ a en yakın mevkii İçmeler olup bu da bölgeye yoğun bir talep olmasını sağlamıştır. Böylece 3 km mesafesi olan İçmeler, merkeze yakınlığı ile tatil severlerin gözde mekânı haline gelmiştir.

Bölgede her bütçeye uygun konaklama seçenekleri ile birçok otel bulunmaktadır. Merkeze yakın en iyi seçeneklerden olan İçmeler gezilecek ve görülecek yerler listenizde yerini alması gerektiğini düşünüyoruz.

Bodrum İçmeler Gezilecek Yerler

Bodrum Kalesi

1406 - 1523 yılları arasında yapılmış olan kale, 5 kuleden oluşmaktadır. Her bir kulede o döneme ait ülkelerin eserleri sergilenmektedir. En tepede Fransız kulesi bulunmakta olup, İtalyan, Alman, İngiliz ve yılan kuleleri de devamında bulunmaktadır. 19. yy da Osmanlı dönemin de hapishane olarak kullanılmış ve alt bölümde birçok zindan ve işkence odaları vardır.

Zeki Müren Müzesi

Bodrumlu olan ünlü ses sanatçımız Zeki Müren’ in evi vefatının ardından kişisel eşyaları ile birlikte Halikarnas’ ın en güzel yerinde olan evinde sergilenmektedir.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.