;
Bolu Erken Rezervasyon Otelleri

BOLU ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat

Bolu Otelleri

Bolu Bölgesi

Yeşilin maviyle harmanlandığı yerdir Bolu...

Karadeniz’ in batısında yer alan Bolu, eşsiz doğal güzellikleri, milli parkları ve kayak tesisleri ile ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Özellikle kış turizmine ayrı bir renk katar.

Abant, Gölcük, Yedigöller, Kartalkaya bu güzel şehrin sınırları içinde yer alır. Bunca özel yeri sınırlarına almışken kendisini de süslemeyi bilmiştir elbet. Camilere, hanlara, hamamlara ve kaplıcalara ev sahipliği yapan yeşil cennet. Kültürel dokusuyla yükseklerden bir başka seslenir Anadolu’ ya. Yükseklerin kentidir burası.

Geçmişin büyülü tarihi, doğanın muhteşem görüntüsü ile nakış gibi işler yüreklere. Bir kere gören muhakkak bir kez daha gelir, doyamaz gördükleri güzelliklere. Gürültüden sıkılan şehir insanları kendilerini bulur burada. Hayatı, doğayı ve yaşamı tekrar keşfederler bu güzelliği görenler.

Bolu’ ya özellikle cömert davranmış doğa dağlar, ormanlar, yaylalar ve birbirinden muhteşem göller çevresi yaz kış yeşil ağaçlarla örtülüdür. Yemyeşil ağaçların arasında gezinirken masmavi suyun üzerinde salınan nilüfer çiçeklerini izlerken bulursunuz kendinizi.

Bolu içinde birçok güzellik saklıyorsa eğer bunlar arasında Kartalkaya’ nın yeri bir başkadır. Ülkemizin en gözde kayak merkezlerinden biridir Kartalkaya. Bembeyaz karı ile büyüler adeta gelen misafirlerini.

Osmanlı ve Bizans dönemlerinden kalan birçok tarihi hamama sahip olan Bolu' da Yukarı Taşhan, Orta Hamam, Tabaklar Hamamı ve Sultan Hamamı' nı ile arınma duygusunun en güzel halini yaşatmak için sizleri beklemektedir. Ayrıca dünyaca ünlü aşçılar yetiştiren Bolu yemekleri ile Türkiye’ nin popüler lezzet diyarları arasında yer almaktadır.

Bolu Gezilecek Yerler

Bolu Müzesi

Bolu’ nun tarihi hakkında bilginiz olmasını isterseniz eğer Bolu müzesine mutlaka gitmelisiniz. Osmanlı, Urartu, Frig, Lidya, Roma ve Bizans dönemlerine ait kalıntılar ve Bolu’ ya özgü el sanatları ve yöresel kıyafetler sunuluyor.

Yedigöller Milli Parkı

Bolu’ nun cenneti, renklerin her tonunu gösteren eşsiz bir yerdir Yedigöller Milli Parkı. 1965 yılında milli park ilan edilmiştir. 550 hektarlık alanı ve muhteşem görüntüsü ile yaşayan ve unutulmayacak bir güzellik.

Zafer Kulesi

Şehrin simgesi olan kale 1923 yılında, Hurşit Bey tarafından inşa edilmiştir. Cumhuriyetin ilk zamanlarında yapılan kule 1960 yalında yapısı bozulmayacak şekilde restore edilmiştir.

Gölcük Milli Parkı

Bolu, Gölcük Milli Parkını da bu güzellikler içerisine alıyor. 1217 metre yüksekliğinde bulunan ve oldukça yeşil alana sahip olan bu büyüleyici park, görmeniz gereken güzellikler arasında. 2011 yılında Milli Parklar Kanunu kapsamında Tabiat Parkı olarak ilan edilmiştir.

Kartalkaya Kayak Merkezi

Köroğlu dağlarında yer alan ülkemizin en önemli kayak merkezleri arasındadır. Kayak merkezi ile binlerce yerli yabancı turist ağırlayan Kayak Merkezi, bembeyaz karı ile adeta kendine hayran bırakıyor.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.