;
Boyalık Erken Rezervasyon Otelleri

BOYALIK ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Grand Karot Hotel
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Grand Karot Hotel
Grand Karot Hotel
Yalova-Merkez
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Boyalık Otelleri

Boyalık Bölgesi

Denizin dibi görülüyor derler ya işte Boyalık’ ta o misal! Berrak denizi ile başınızı döndürecek kadar güzel…

5 km uzunluğundaki plajları ile Ilıca’ ya benzer olan Boyalık, Çeşme merkeze ise 4 km uzaklıktadır. Kıyı boyunca deniz kenarında yürüyüş yapabilir, restoranlarında yemek yiyebilirsiniz. Özellikle taze balıklarından dönemine göre yemenizi tavsiye ederiz.

Her türlü konaklama ihtiyacınızı karşılayacak butik veya her şey dâhil konseptli otel tercihinize bağlı olarak kaliteli bir tatil sizleri bekliyor. Daha uygun fiyatlarda tatil için ise sayfamız da erken rezervasyon dönemini kaçırmamanızı dileriz.

Sporseverler için bölgede kite surf ve yamaç paraşütü yapılmaktadır. Özellikle her yıl sörf tutkunları burada buluşmakta ve sörf yarışlarına ev sahipliği yapılmaktadır.

Sessiz, sakin bir o kadar da huzurlu bir tatil için asla pişman olmayacağınız Boyalık’a gelmeyi unutmayın.

Boyalık Gezilecek Yerler

Boyalık Koyu

Sessizlik arayanların doğru adresi olan Boyalık Koyu, uzun sahil şeridi, bembeyaz kumları ve berrak denizi ile bölgenin gözde yerlerdendir. Çeşme merkeze 9 km uzaklıkta bulunmaktadır. Günübirlik geziler için de ideal olan koya uğramadan Boyalık’tan gitmemenizi öneririz.

Ayayorgi Plajı

Eskiden cüzzamlı kişileri attıkları ismini buradaki manastırdan alan bu yer günümüzde gözde tatil yerlerinden biridir. Burasının da Boyalık koyunda ki gibi tertemiz bir denizi vardır. Çevrede birçok Beach club olup, bir yandan denize girerken bir yandan da müziğin ritmi ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.