;
Çanakkale Erken Rezervasyon Otelleri

ÇANAKKALE ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Assos Eden Gardens Hotel
 
+12
TAKSİT
Palace Hotel Olive Odore
 
%6
İNDİRİM
+12
TAKSİT
1,050.00
987,00
Oda Kahvaltı
İNCELE
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Assos Eden Gardens Hotel
Assos Eden Gardens Hotel
Ayvacık
İNCELE
Palace Hotel Olive Odore
Palace Hotel Olive Odore
Ayvacık
Oda Kahvaltı 1,050.00 %6 987.00 İNCELE
Toplam 2 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Çanakkale Otelleri

Çanakkale Bölgesi

Rüzgârların destanlara fısıldadığı şehir Çanakkale…

Yıl 1915… Birbirini hiç tanımayan insanlar İngiltere, Fransa, Kanada, Avustralya dünyanın farklı bölgelerinden toplanıp geldiler. Çağının en güzel silahları ve devasa gemileri vardı. Hiç bilmedikleri bir ülkenin toprağını işgale ve hiç tanımadıkları insanlarla savaşmaya gelmişlerdi. Savaşta amaç önce donanmalarla daha sonra da kara birlikleriyle Çanakkale’ yi geçerek İstanbul’ a ulaşmaktı. Çünkü işgalciler İstanbul düşerse ardından tüm Osmanlı' nın düşeceğine inanıyorlardı.

Lakin hesaba katmadıkları bir şeyler vardı. O da savaş sonrası mağlup olan Amerika Birleşik Devletleri Generali Petli’ nin sözlü ifadesinde vücut bulan Davasına inanmış İnsan Unsuru.

Dünyanın farklı köşelerinden insanların savaşmak için geldiği bu topraklarda binlerce ailenin mazisi yatmaktadır. Bu mazide yaşanan savaş bazen mermilerin çarpıştığı kadar çetin ve acımasız bazen de mevzideki yaralıların dost düşman ayırt etmeksizin taşındığı kadar duygusal sahneler yaşatmıştır.

Tarih boyunca Trioya, Aka, Sparta, Pers, Canevi, Roma ve nihayet Osmanlı Türkler' in kontrolüne geçmiş olan Çanakkale bu devletlerin kültür ve Tarihi eserlerini günümüze kadar taşıyan eşsiz açık hava müzesidir. Asya’ yı Avrupa ile Karadeniz’ i Marmara ve Ege ile buluşturan mükemmel konumu, kirlenmemiş doğası, tarihe saygıda kusur etmeden gelişen modern yapısı ile yaşanacak şehirdir Çanakkale.

Modern hayatla tarihin bir arada yaşandığı Çanakkale, Boğaz kentin karakterinin yansıttığı Arnavut kaldırımlı cadde ve sokakları ile dünyanın dört bir yanından gelen güleryüzlü insan görüntüleri ile hoşgörü ve barış şehri olduğunu adım attığınız ilk anda hissettirir size.

Kordonda sıralanan boğaz manzaralı nezih kafeler ve mekânlarda eğlenen insanların sesleri gece gündüz yankılanır Çanakkale sokaklarında.

Çanakkale Gezilecek Yerler

Çanakkale Şehitliği

Savaşta vatanı uğruna gözünü kırpmadan canını veren, insanoğlunun tüylerini ürperten, tarifsiz bir duygu yoğunluğunun içine sürükleyen ve bu vatanda yaşayan herkesin ziyaret etmesi gereken en önemli yerlerden biri.

Truva Antik Kenti

1988 yılından beri UNESCO’ nun Dünya Mirasları arasında yer almış ve daha sonra milli park statüsüne geçmiştir Truva Antik Kenti. Antik medeniyetlerin beşiği kabul edilen bu şehir 9 şehrin birbirleri üzerine kurulmasıyla oluşmuştur. Konum olarak Kazdağları eteklerindedir. Pek çok filme de konu olan Truva Atı’nı görmek için buraya uğrayabilirsiniz.

Çanakkale Deniz Müzesi

1462 yıllarında Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan savaş kalıntılarının sergilendiği ve en önemlisi Çanakkale Deniz Zaferi'nin kahramanlarından Nusrat Mayın Gemisi'nin orijinal boyutlarındaki maketinin sergilendiği çok önemli müzelerden biridir.

Kaz Dağı Milli Parkı

Yeşilin her tonunu barındıran dinlendirici ormanı, muhteşem manzaraları ve kaplıcasıyla Kaz Dağı Milli Parkında doğanın şehvetini hissedebilirsiniz.

Aynalı Çarşı

Çanakkale İçinde Aynalı Çarşı. Ana Ben Gidiyorum Düşmana Karşı. Gençliğim Eyvah... Der dizelerinde. Yöreye uygun hediyelik eşyaların ve birçok ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bu çarşı, Evliya Çelebi' nin Seyahatname adlı eserinde de söz edilmektedir.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.