;
Çiftlikköy Erken Rezervasyon Otelleri

ÇİFTLİKKÖY ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Babaylon Hotel
 
%40
İNDİRİM
+12
TAKSİT
2,450.00
1.470,00
Herşey Dahil
İNCELE
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Babaylon Hotel
Babaylon Hotel
Çeşme
Herşey Dahil 2,450.00 %40 1,470.00 İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Çiftlikköy Otelleri

Çiftlikköy Bölgesi

Tarihi yapısı bozulmamış doğal bir o kadar da şirin bir yerdir Çiftlikköy.

Eskiden Rumların yaşadığı bölgede cumbalı ve kapı tokmakları bile işlemeli Rum evleri halen daha yapısını korumaktadır. Dar sokaklarının arasında gezerken burnunuza envaiçeşit bitkinin harika kokuları gelebilir. Rum dönemine ait 2 kilise ve 1876 tarihinde yaptırılmış maşatlıkları ( Yahudi Mezarları) görebilir tarihi bir geziye de çıkabilirsiniz.

Çeşme merkeze 5 km uzaklıkta olan Çiftlikköy’ e ulaşım oldukça rahattır. Günübirlik gezi haricinde sakin bir tatil arayışı içerisinde olanların tam da aradıkları yer diyebiliriz. Yaz sezonunda oldukça yoğun olan bölgede tatil için erken rezervasyondan faydalanmanızı öneririz. Konaklama açısından uygun olan otelleri her kesme hitap etmektedir.

Her mevsim rüzgârı durmayan Çiftlikköy sörf tutkunlarının her dönem uğrak yeri olmaktadır. Rüzgârı ve denizi uygun olan bölgede windsurf vazgeçilmez olmakta ve her yıl yarış için toplandıkları bölge konumundadır.

Çiftlikköy Gezilecek Yerler

Pırlanta Plajı

Adını sahilinde pırlanta gibi parlayan kumlardan alan Pırlanta Plajı, sığ ve serin deniz severler için uygun bir seçim olacaktır. Girişinde yaklaşık 200 m kadar derinleşmeyen denizi çocuklu aileler için rahatlık sağlayacaktır. Sörf tutkunlarının da devamlı uğradığı plajda 4 mevsim rüzgâr kesintisiz devam etmektedir.

Çiftlikköy' de Neler Yenir

Balık restoranlarında taze balıklar yiyebilirsiniz. Özellikle kavunu ve de enginarı meşhur olan Çiftlikköy’den bu lezzetleri tatmadan ayrılmamanızı öneririz. Kekik ve anason bitkilerinden toplanan özlerle bal üreten arıların balını ise yemeye doyamayacağınızı garanti ederiz. Çeşme’ ye has sakız ağaçları bu bölgede de bulunup buranın sakızlı dondurma ve sakızlı muhallebisini de yemenizi tavsiye ederiz.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.