Davutlar Erken Rezervasyon Otelleri

DAVUTLAR ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat

 

Davutlar Bölgesi

Bir tarafı Ege’ ye diğer tarafı yemyeşil ormanlara uzanan Davutlar' ı görmeye hazır mısınız?

Davutlar Beldesi, kendine has havası, mavi ve yeşilin görülmeye değer armonisi, geniş ve temiz plajları ve korunan yapısıyla görülmeye değer bir beldedir.

M.Ö. 2000 yıllarında Hitit yönetimine hâkim olan Davutlar, Ege adalarına kadar geçerek Miken Uygarlığını yarattığı bilinmektedir. Daha sonra Kavimler göçünün etkisiyle Ege kıyılarında Yunanistan ve Ege adalarından İon toplulukları hâkim olmuştur.

İlk Türk etkinliği ise 1090 yılında Çaka Bey tarafında yapılmıştır. Çaka bey daha sonra çevresinde ki adalara Türk yerleşimini arttırmıştır.

Masmavi denize ve incecik kumu sahip olan Davutlar, tertemiz havası ile gelen misafirlerini adeta büyülemektedir. Özellikle yaz aylarında dünyanın her köşesinde gelen misafirleri yoğunlukla ağırlamaktadır.

Birçok aktivite yapabileceğiz bölgede tekne turlarına katılabilir, sualtına dalışlar yapabilirsiniz. Ayrıca Davutlar, doyasıya eğlenebileceğiniz barlara ve restoranlara da yakın mesafede yer almaktadır.

Davutlar Ulaşım Mesafeleri

Davutlar’ ın, Kuşadası Merkeze mesafesi yaklaşık 13 km, ortalama 10 dakikadır.  Adnan Menderes Havaalanı’ na ise 80 km ortalama 77 dakika mesafede konumlanmaktadır.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.