İçmeler Erken Rezervasyon Otelleri

İÇMELER ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Portofino Hotel
 
+12
TAKSİT
Mirage World Hotel
 
+12
TAKSİT
IQ Marmaris Hotel
 
+12
TAKSİT
İdaş Hotel
 
+12
TAKSİT
Grand Yazıcı Club Marmaris Palace
 
+12
TAKSİT
Verde Hotel
 
+12
TAKSİT
Elite World Marmaris Hotel
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Portofino Hotel
Portofino Hotel
Marmaris
İNCELE
Mirage World Hotel
Mirage World Hotel
Marmaris
İNCELE
IQ Marmaris Hotel
IQ Marmaris Hotel
Marmaris
İNCELE
İdaş Hotel
İdaş Hotel
Marmaris
İNCELE
Grand Yazıcı Club Marmaris Palace
Grand Yazıcı Club Marmaris Palace
Marmaris
İNCELE
Verde Hotel
Verde Hotel
Marmaris
İNCELE
Elite World Marmaris Hotel
Elite World Marmaris Hotel
Marmaris
İNCELE
Toplam 7 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

İçmeler Bölgesi

Ege’ nin olmazsa olmazı İçmeler, denizi ve yemyeşil doğası ile tatilinizin unutulmaz günleri olarak kalacağını tahmin ediyoruz neden mi? Gelin size İçmeler’ i anlatalım.

Adını şifalı suyundan alan İçmeler Marmaris’ in en gözde tatil beldelerinden biridir. Marmaris’ e 8 km uzaklıkta olan İçmeler, turistik üne sahip Turunç bölgesine de 12 km mesafede olup günübirlik geziler için de önerilebilir.

Gözde otellerin bulunduğu bölgede her türden konaklama çeşidi olduğu gibi bütçenize uygun konaklama yapabileceğiniz birçok seçenek de mevcuttur.

Görmeniz gerekenler listenizin üst sıralarına koymanız gerektiğini düşündüğümüz İçmeler' de tatil yapma fırsatını kaçırmamanızı umarız.

İçmeler Gezilecek Yerler

Plajları

Mavi bayraklı ve 6 km uzunluğundaki plajları ile sizi Marmaris’ in sıcak havasından bir nebze de olsa serinletmeye yetecek olan bölgede akşamüzeri veya sabah yürüyüşleriniz sevenlerdenseniz, sahil boyu uzanan yürüyüş alanları ile de deniz kenarında uzun yürüyüşler yapabilirsiniz.

Doğa Sporları

Trekking yapabileceğiniz en güzel alanlara sahip İçmeler' de çam ağaçları arasında kaybolabilirsiniz. Heyecan arayan biriyseniz burada jeep safari yapabilir, su sporları ile ilgilenen biriyseniz ise rüzgâr sörfü için uygun olan bu bölgede yelken kulüplerinde sörf ya da yelkenli kullanabilirsiniz. Dalış okulları olan plajlarında ise dalış gruplarına katılabilir dalış için harika manzaralar eşliğinde koy koy gezilere çıkabilirsiniz.

Balık Avı

Kaptanların belli zamanlarda tekneleri ile açılıp gruplar halinde balık avına çıktığı gruplara katılabilirsiniz. Balık avının farklı ortamlar yaratmak isteyenler için birebir olduğunu düşünüyoruz.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.