;
Ildır Erken Rezervasyon Otelleri

ILDIR ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Akay Garden Family Club
 
%25
İNDİRİM
+12
TAKSİT
1,190.00
892,50
Oda Kahvaltı
İNCELE
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Akay Garden Family Club
Akay Garden Family Club
Çeşme
Oda Kahvaltı 1,190.00 %25 892.50 İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Ildır Otelleri

Ildır Bölgesi

Dağ yamaçlarına uzanan yemyeşil bir doğa içerisinde karşısına durgun mavi denizi alan huzur dolu bir köydür, Ildır.

Köy halkı ne kadar Ildırı denmesini istese de günümüzde Ildır adı ile bilinmektedir. “Erythra” yunanca da “Kızılkent” köyün eski adı olmakla birlikte toprağının kırmızı renkte olmasından dolayı önceki yıllarda bu şekilde anılmıştır.

2. Derece sit alanı olup bir tek çivi bile çakılamayan bu köy doğallığını korumaktadır. Hellenistik döneme ait birçok tarihi eser bulunmakta olup köy evlerinde bile halen daha mozaik taşları görebilirsiniz.

Genellikle butik otel tarzı işletmeleri olan bölgede uygun fiyatlarda tatil imkânları olup, erken rezervasyon dönemini ise kaçırmamanızı öneririz. Ildır’ da sabah mis gibi bir hava ile köy kahvaltısı eşliğinde güne başlamak tatil için harika bir seçim olsa gerek.

Ildır Gezilecek Yerler

Erythrai Antik Kenti

Hellenistik dönemden kalma antik kent içerisinde tiyatrodan şehir surlarına ve mozaiklerine kadar birçok tarihi eser bulunmaktadır. Tarihi bir gezi için yalnızca antik kenti gezmeniz gerekmiyor çünkü köyün içerisinde de birçok eser bulunmakla birlikte evler de bile eskiye ait mozaikler görebilirsiniz.

Zeki Müren Adası

Ildır köyünün hemen karşısında üzerinde tek bir ağaç görünen adaya zamanında Zeki Müren çok gelirmiş. Burayı almak istemiş fakat devletten izin alamadığından köy halkı da buraya Zeki Müren Adası ismini koymuştur.

Ildır’ da Neler Yenir

Tam bir balıkçı köyü olan Ildır da en lezzetli balıkları sahilinde ki küçük balık lokantalarında yiyebilirsiniz. Tatlı severler için harika bir manzara eşliğinde çok özel bir lokma tatlısı tadabilirsiniz. Bir de enginarı meşhur olan bu köyün kadınlarının yaptığı çeşit çeşit enginar yemeklerini de tatmadan ve köyün pazarı pazartesi kurulduğundan o güne denk gelirseniz köyün taze otları ve sebzelerinden alıp buradan ayrılmayın deriz.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.