Ilıca-Mevkii Otelleri

ILICA-MEVKİİ OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Batıhan Beach Resort
Batıhan Beach Resort
Kuşadası
İNCELE
Ephesia Hotel
Ephesia Hotel
Kuşadası
İNCELE
Ephesia Holiday Beach Club
Ephesia Holiday Beach Club
Kuşadası
İNCELE
Toplam 3 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Ilıca Mevkii Otelleri

Ilıca Mevkii Bölgesi

Tarihi geçmişi çok eskilere dayanan Kuşadası’ nın sahil şeridi ile gözde mevkilerindendir, Ilıca.

Merkeze oldukça yakın olan mevki ulaşım yönünden de rahatlık sağlamaktadır. Şehrin en eski tarihi yapısı M.Ö. 2000 li yıllara dayanmaktadır. Bu sayede bölge de günübirlik tarihsel bir gezi yapabilirsiniz.

Ege’ nin tertemiz suları ile uzun sahil şeridinin birleşimi ise yaz tatili için vazgeçilmez olsa gerek. Su sporlarında da oldukça gelişmiş olan bölge spor tutkunları için de harika bir seçim olacaktır. Her yıl yerli yabancı birçok turist ağırlayan bölgede özellikle yaz ayları oldukça yoğun geçmektedir. Bu sebepten özellikle erken rezervasyon dönemlerini kaçırmamanızı öneririz. Sayfamızdan konaklama için çeşitli birçok otel seçebilir ve gezilip görülecek yerler listesine bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

Ilıca Mevkii Gezilecek Yerler

Ilıca Tepe

Tarihi M.Ö. 2000 li yıllara dayanan surlarla çevrili tarihi yerler bulunmaktadır. Günübirlik gezileriniz için ideal olacak olan Ilıca Tepe de, bölgenin en eski tarihi yapıları bulunmaktadır.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.