Kadınlar-Denizi Erken Rezervasyon Otelleri

KADINLAR-DENİZİ ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Tuntaş Family Suites Kuşadası
 
%45
İNDİRİM
+9
TAKSİT
68.00
37,40
Sadece Oda
İNCELE
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Tuntaş Family Suites Kuşadası
Tuntaş Family Suites Kuşadası
Kuşadası
Sadece Oda 68.00 %45 37.40 İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Kadınlar Denizi

Sıcacık havası ve incecik kum plajı ile kendine hayran bırakan Kadınlar-Denizi bu yıl sizleri de bekliyor.

Kuşadası’ nda en çok tercih edilen tatil bölgesi olan Kadınlar - Denizi, çevresinde sunduğu birçok bütçeye hitap eden otelleri ile gelen misafirlerinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktadır. Doğayla adeta bütünleşen plajı ve upuzun kumsalı ile bu yıl unutulmaz bir tatile hazır olun.

Hem aileler hem arkadaş grupları için oldukça mükemmel bir tatil imkânı sunan Kadınlar Denizi otelleri, hem dinlenmek hem de eğlenmek isteyen misafirler için adeta biçilmiş bir kaftan. Ekonomik tatil yapacağınız Kadınlar Denizi’ nde, halk plajı olduğu için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Ayrıca çevresinde yer alan birçok kafe ve restoranlar da dilediğiniz yemeği tercih edebilirsiniz.

Çok büyük çarşısı olan Kuşadası’ nda dilediğince alışveriş yapabilir ya da denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Tarihi yerlere yakınlığıyla bilinen Kadınlar Denizi’ nden, 6 km mesafede bulunan Efes’ e gidebilirsiniz.

Mükemmel bir havaya ve güzel evlere sahip olan Şirince’ de serpme kahvaltının keyfini çıkarabilir ya da Dünyanın 8 harikasından biri olarak kabul edilen Artemis Tapınağı’ nı ziyaret edebilirsiniz.

Her yıl yerli ve yabancı turistleri misafir eden turizm cenneti, sadece berrak bir denize sahip olması değil yanı sıra misafirlerine birçok aktivite olanağı sunmaktadır. Gündüz birçok tarihi yeri gezerken akşam ise Barlar sokağına gidip eğlenceyi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Kadınlar Denizi Ulaşım Mesafeleri

Kadınlar Denizi’ nin, Kuşadası Merkeze mesafesi yaklaşık 4 km, ortalama 2 dakikadır.  Adnan Menderes Havaalanı ise 70 km ortalama 67 dakika mesafede konumlanmaktadır.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.