;
Karabük Otelleri

KARABÜK OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Orange County Resort Kemer
 
+12
TAKSİT
Elamir Resort Hotel
 
+12
TAKSİT
Crystal De Luxe Resort & Spa
 
+12
TAKSİT
Fame Residence Kemer
 
+12
TAKSİT
Sailor's Beach Club
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Orange County Resort Kemer
Orange County Resort Kemer
Kemer
İNCELE
Elamir Resort Hotel
Elamir Resort Hotel
Kemer
İNCELE
Crystal De Luxe Resort & Spa
Crystal De Luxe Resort & Spa
Kemer
İNCELE
Fame Residence Kemer
Fame Residence Kemer
Kemer
İNCELE
Sailor's Beach Club
Sailor's Beach Club
Kemer
İNCELE
Toplam 5 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Karabük Otelleri

Karabük Bölgesi

Tarihi, doğa güzelliği, Dünyaca ünlü Safranbolu evleri ile Karadeniz’ in gözde şehirlerinden biridir Karabük.

1995 yılında Zonguldak’ tan ayrılarak il statüsüne kavuşan Karabük, tarihi evleri ile dikkat çekmektedir. Unesco tarafından 1994 yılında Dünya Kültür Mirası listesine alınan Safranbolu evlerini gezilecek görülecek yerler listenize almanızı öneririz. Osmanlı döneminden günümüze kadar birçok deprem olmasına rağmen sağlamlığını kaybetmeyen evler toprağın dibine yapılması sonucu dayanıklılığını koruduğu da ayrıca bilinmektedir.

Safranbolu’ nun bir de ünlü Yemenciler çarşısı olup eskiden bugüne kadar gelen bu çarşı restore edilerek günümüz de kullanılmakta ve her yıl birçok turistin uğradığı gözde yerlerden biri olmuştur.

Turizm harici bakıldığında ise Karabük ilk demir çelik fabrikasının kurulduğu yerdir. Bunun sonucu olarak ise sanayi burada oldukça gelişmiştir. İş seyahatleri olarak da düşünülebileceğiniz yerlerden olup, toplantılarınızı bu harika doğanın içerisinde ki otantik ve tarihi evlerle çevrili şehir de yapabilirsiniz.

Safranbolu’ da olan oteller için sayfamızı inceleyebilir, çok daha uygun fiyatlara tatil yapmak için ise erken rezervasyon dönemini kaçırmamanızı öneririz.

Karabük Gezilecek Yerler

Çitdere Tabiat Koruma Alanı

721,5 hektarlık geniş bir alana sahip olan orman da birçok ağaç çeşidi olmasının yanında hayvan çeşitliliği de bir o kadar fazladır. Her yıl yerli ve yabancı birçok turistin gözde yerlerinden olan tabiat parkı içerisinde 15 yürüyüş ve 7 bisiklet rotası bulunmaktadır. Günübirlik geziler için düşünebileceğiniz bu doğa harikası yeri gezilecek görülecek yerler listenizin içerisinde olmasını öneririz.

Safranbolu Bulak Mecilis Mağarası

Mağara Safranbolu’ya 8 km uzaklıkta olan Bulak köyü sınırları içerisindedir. 6.042 metre uzunluğunda olan mağaranın yalnızca 400 metrelik bölümü gezilebilir. Sarkıt ve dikitler ile sizi büyüleyecek olan manzarasını görmeden buradan ayrılmayın deriz.

Şeker Kanyonu

Yenice sınırları içerisinde 6,5 km uzunluğunda ki kanyonun ilk 2 km’sine kadar aracınız ile gidebilirsiniz. Diğer bölümler oldukça engebeli olduğundan yürüyerek devam etmelisiniz. Hatta belli yerlerinde yüzerek geçişler sağlayarak da kanyon gezisini sonlandırabilirsiniz.

Hadrianapolis Antik Kenti

Eski Pazar ilçesinde bulunan antik kent, Roma dönemi 4. yy da kurulmuştur. İlçeye 3 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kiliseler, kaya mezarları, mahzenler ve ilgi çekici mozaikleri ile gezilmesi gereken yerler listenizde olmasını öneririz.

Eğriova Göleti

Batı Karadeniz’ in en yüksek yeri olan Keltepe mevkiinde bulunmaktadır. Uzunluğu 1 km derinliği 7 metredir. Yenice ormanlarında yürüyüş yaparken karşınıza çıkacak bu doğal güzelliği görmenizi tavsiye ederiz. Balık avı içinde tercih edilen göletin çevresinde kamp yapma yerleri de bulunmaktadır.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.