Kartalkaya Balayı Otelleri

KARTALKAYA BALAYI OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Kartal Otel Kartalkaya
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Kartal Otel Kartalkaya
Kartal Otel Kartalkaya
Kartalkaya
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

 

Kartalkaya Bölgesi

Türkiye’ nin en seçkin ve en ekonomik kayak bölgesi olan Kartalkaya’ da bembeyaz bir tatile ne dersiniz?

Kartalkaya, adını izi olmayan tepesinden ve bu tepede yaşayan kartallardan almıştır. Bölge, Bolu sınırları içinde yer almaktadır.

Tertemiz havası, çevresindeki çam ormanlarıyla harmanlaşan muhteşem doğası ve bembeyaz karı ile sadece kışın değil yaz aylarında da tercih edilen bir bölgedir. Kış aylarında daha fazla tercih edilse de bölge her mevsimde ayrı bir güzeldir. Kartalkaya, yılda binlerce yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır.

Kartalkaya’ da şüphesiz ki en keyifli aktivite kayaktır. Beyaz cennet olan bölge eşsiz manzarası ve bembeyaz görüntüsü ile adeta gelen misafirlerini büyülemektedir. Eğer sadece kayak amaçlı gidiyorsanız kayak sezonu Aralık ve Mart aylarındadır.

5 yıldızlı doğa manzaralı otellerinde muhteşem bir tatil geçireceksiniz. Şöminenin karşısında içecek eşliğinde doğayı seyretmek bile bölgeyi tercih etmek için sizce de yeterli sebep değil mi?

Kartalkaya’ da her damağa hitap eden yemeklerde mevcut. Kış aylarında en çok tercih edilen tabi ki ekmek arası sucuk ve köftedir. Ve en önemlisi karların üzerinde mangal yakılması bu bölgede çok popülerdir.

Kartalkaya Gezilecek Yerler

Kartalkaya Kayak Merkezi

Köroğlu dağlarında yer alan ülkemizin en önemli kayak merkezleri arasındadır. Kayak merkezi ile binlerce yerli yabancı turist ağırlayan Kayak Merkezi, bembeyaz karı ile adeta kendine hayran bırakıyor.

Kartalkaya Ulaşım Mesafeleri

Kartalkaya, Bolu merkeze 40km mesafe yer almaktadır.

Balayı Çiftlerine rüya gibi bir tatil!. Balayı odasın da balayı çiftlerimiz için güzel bir karşılama; Balayı Odası Süslemesi, Giriş Günü Odaya Meyve Sepeti, Giriş Günü Odaya Şarap, Odada Bornoz ve Terlik, Odaya Kahvaltı İkramı.Bu özellikler otele göre değişiklik göstermektedir.