Kıranta-Mevkii Otelleri

KIRANTA-MEVKİİ OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Kuşadası Golf & Spa Resort
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Kuşadası Golf & Spa Resort
Kuşadası Golf & Spa Resort
Kuşadası
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Kiranta Mevkii

Kıranta Mevkii Bölgesi 

Kuşadası’ nın başka bir tatil beldesi ise Kıranta Mevkii olup, Kuşadası’ nın iç kısımlarında yer almaktadır. Merkeze yaklaşık 15 km uzaklıkta bulunan mevki de birçok otel bulunmaktadır.

Golf sahaları ile gözde bir bölge olan Kıranta Mevkii Ege de ki ilk golf bölgesi oluşumunu burada başlatmış ve turizmi canlandırmıştır. Çevresinde golf otelleri başta olmak üzere birçok otel bulunmakta olup, uygun fiyatlar için sayfamızı inceleyerek erken rezervasyonlardan faydalanabilirsiniz.

Kıranta Mevki Gezilecek Yerler

Kuşadası Uluslararası Golf Club

Türkiye de Ege’ nin ilk golf projesini gerçekleştiren Kuşadası Uluslararası Golf Club 650 dönüm alan üzerine kurulmuştur. İçerisinde günlük yapabileceğiniz gibi golf eğitimi de verilmektedir. Golf tutkunlarının vazgeçilmezi olacak Kuşadası Gold Club’ üne uğramadan buradan ayrılmayın deriz.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.