;
Kırşehir Otelleri

KIRŞEHİR OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Armas Termal Resort Kırşehir
 
%20
İNDİRİM
+12
TAKSİT
1,762.53
1.410,02
Yarım Pansiyon
İNCELE
Grand Hotel Terme
 
%20
İNDİRİM
+12
TAKSİT
1,212.75
970,20
Oda Kahvaltı
İNCELE
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Armas Termal Resort Kırşehir
Armas Termal Resort Kırşehir
Kırşehir-Merkez
Yarım Pansiyon 1,762.53 %20 1,410.02 İNCELE
Grand Terme Hotel
Grand Terme Hotel
Kırşehir-Merkez
İNCELE
Grand Hotel Terme
Grand Hotel Terme
Kırşehir-Merkez
Oda Kahvaltı 1,212.75 %20 970.20 İNCELE
Temur Termal Otel
Temur Termal Otel
Kırşehir-Merkez
İNCELE
Toplam 4 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Kırşehir Otelleri

Kırşehir Bölgesi

Tarihi camileri, medreseleri, yer altı şehirleri, barajları ile yılın her mevsimi ziyaret edebileceğiniz şehirlerdendir, Kırşehir.

Kır şehri denilen şehrin adı zamanla halk arasında değişime uğrayarak Kırşehir olmuştur. Kızılırmak ve onun bir kolu olan Deliceırmak havzası üzerinde kurulu şehrin tamamı bozkır üzerinde olup ismine bu yüzden kır şehri denilmiştir.

Bölgede termal sularda bulunmakta olup, sağlık turizmi için ziyaret edilen uğrak şehirlerimiz arasındadır. Termal otellerin açılması ile her yıl gelen turist sayısında da büyük artış olmuştur. Nevşehir havaalanına 60 km mesafede bulunan Kırşehir ulaşım yönünden de rahat bir konumdadır.

Merkezde ve çevresinde birçok otel bulunmaktadır. Uygun fiyatlar için sayfamızda Kırşehir Otelleri bölümünü inceleyebilir tatil için kendinize uygun oteli bulabilirsiniz.

Kırşehir Gezilecek Yerler

Seyfe Gölü Kuş Cenneti

Merkeze 35 km uzaklıkta olan kuş cennetinde, 187 çeşit kuş türü bulunmaktadır. 1. Derece sit alanı ilan edilen bölge Seyfe Ovası ile birlikte 152.200 hektarlık geniş bir alana sahiptir. Piknik yapabilir ayrıca foto safariye çıkabileceğiniz harika bir manzaraya sahiptir.

Mucur Yeraltı Şehri

Roma döneminde savaş ve baskınlardan halkı korumak için yapıldığı bilinmektedir. Derinliği 8 metre olan yer altı şehrinin, 42 odası olup ayrıca küçükbaş hayvanlar için ahır, ibadet yerleri ve havalandırma bacası dahi bulunmaktadır.

Kalehöyük Arkeoloji Müzesi

Kültürel mirası koruma programı ile Japonya hükümetinin öncülüğünde kurulmuştur. Sinevizyon ve kütüphane köşesi de olan önemli müzeyi ziyaret etmenizi öneririz.

Cuğun Baraj Gölü

Şehir merkezine 20 km uzaklıkta olan göl, su sporlarından rüzgâr sörfü için gayet uygundur. Çevresinde piknik yapılacak yerlere de sahip olup, balık avı için de balık tutmaya gelinebilir balık zenginliğine de sahiptir. Kışın soğuk havalar da tamamen donan gölün manzarasını kaçırmamanızı öneririz.

Kırşehir Müzesi

M.Ö. 3000 li yıllara dayanan tarihi eserleri ile bu tarihi eserleri sergilemek için 1996 yılında açılan Kırşehir müzesini ziyaret etmenizi öneririz.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.