Longbeach Erken Rezervasyon Otelleri

LONGBEACH ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Flora Garden Ephesus
 
%15
İNDİRİM
+9
TAKSİT
175.00
148,75
Herşey Dahil
İNCELE
Grand Özçelik Hotel
Yat limanının karsısında, denizle bakan yüzüyle, kusadasının merkezindeki Özçelik Hotel!in yüksek standartlardaki konfor ... devamı
 
+9
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Flora Garden Ephesus
Flora Garden Ephesus
Kuşadası
Herşey Dahil 175.00 %15 148.75 İNCELE
Grand Özçelik Hotel
Grand Özçelik Hotel
Kuşadası
İNCELE
Toplam 2 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Longbeach Otelleri

Longbeach Bölgesi

Kuşadası Long Beach 12 km’lik uzun plajları ile dünyanın en güzel plajları arasındadır. Tamamen kum plaja sahip olan bölge farklı isimlerle bir çok plaja ev sahipliği yapmaktadır. Silver Beach, Love Beach ve Paradise Beach bunların en güzel örnekleri arasında yer almaktadır.

Kuşadası’ nda sıkça tercih edilen tatil bölgesi olan Longbeach, çevresinde sunduğu birçok bütçeye hitap eden otelleri ile gelen misafirlerinin isteklerini tam anlamıyla karşılamaktadır.

Hayranlık uyandıran güzellikte olan Long Beach, tüm yılın yorgunluğunu atmanız için uygun bir bölgedir. Yemyeşil doğası ve masmavi denizi ile yüzmenin ve doğanın keyfini tam anlamıyla çıkarabilirsiniz.

Her yıl yerli ve yabancı turistleri ağırlayan belde, sadece muhteşem plajlara sahip olması değil yanı sıra misafirlerine birçok aktivite olanağı sunmaktadır.

Plajları üzerinde bulunan kafe, restoran ve beach clublar da sevdiklerinizle eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Ayrıca Kuşadası Merkeze yakın olan Long Beach Otelleri, su sporlarına elverişli olduğu için dalış, jet- ski gibi aktivitelerle unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Sizde bu yaz mükemmel bir tatil hayal ediyorsanız haydi Long Beach’e!

Longbeach’ te Neler Yapılır

Plajları üzerinde bulunan kafe, restoran ve beach clublar da sevdiklerinizle eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Ayrıca Kuşadası Merkeze yakın olan Long Beach Otelleri, su sporlarına elverişli olduğu için dalış, jet- ski gibi aktivitelerle unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Longbeach Ulaşım Mesafeleri

Longbeach’ in, Kuşadası Merkeze mesafesi yaklaşık 7 km, ortalama 4 dakikadır.  Adnan Menderes Havaalanı' na ise 75 km ortalama 71 dakika mesafede konumlanmaktadır.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.