Samsun Erken Rezervasyon Otelleri

SAMSUN ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Ancere Thermal Hotel
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Ancere Thermal Hotel
Ancere Thermal Hotel
Havza
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Samsun Otelleri 

Samsun Bölgesi

Atatürk’ ün şehri olan Samsun’ un tarihi ve doğal güzelliklerini görmeye ne dersiniz?

Arkeolojik araştırmalar sonucu ilk yerleşimi M.Ö. binli yıllara kadar dayanmaktadır. Roma, Bizans, Pers, Selçuklu ve Osmanlı gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Ayrıca Samsun’ un ilk adı Amisos' tur. Yöre İstiklal savaşının başladığı yer olma özelliği ile önemini her zaman korumuştur.

Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs 1919’ da bölgeye ayak basmıştır. Ve bu tarih Kurtuluş savaşının başlangıç tarihi olarak kabul edilmiş ve Atatürk’ ü anma Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmiştir. Olağanca güzelliği ve güler yüzüyle insan olmanın tadına varılan yerdir burası. Tek düzelikten değil değişkenlikten yanadır bu şehir.

Yeşil ile Mavinin buluştuğu sahilleri, kışın ayrı yazın ayrı güzellikte ki yaylaları, gölleri ve şifa dağıtan kaplıcalarıyla Yaradan’ ın cömertliğini iliklerinize kadar hissedersiniz.

Samsun Gezilecek Yerler

Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi

Samsun ve çevresinde yapılan arkeojik kazılar sonucu çıkartılan Hitit, Roma ve Osmanlı’ ya ait çeşitli eserlerin sergilendiği Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi kesinlikle görülmesi gereken yerler arasındadır.

İkiztepe Höyüğü

Hitit ve Eski Tunç döneminde yerleşim alanı olarak kullanılmaya başladığı düşünülen İkiztepe Höyüğü, yapılan arkeolojik kazılar sonucu silahlar, metaller, kemik iğne, toprak kaplar ve süs eşyası gibi birçok kalıntılar çıkartılmıştır.

Bandırma Vapuru Müzesi

2003 yılında ziyarete açılan Müzenin inşası 2000 yılında başlanmıştır. Mustafa Kemal Atatürk’ ün 19 Mayıs 1919 yılında arkadaşlarıyla birlikte Samsuna getirmesi ile önemlidir.

Akalan Şelaleleri

Samsun’ un Bafra ilçesinde yer alan bu doğal güzellik kesinlikle görülmesi gereken yerler arasındadır. Çevresinde hem yürüyüş hem de piknik için ideal bölgeler arasındadır.

Samsun' da Neler Yapılır

Samsun, kültür ve sanat etkinliklerinin merkezi olan İlkadım’ da aradığınız her türlü sosyal aktiviteyi bulabilirsiniz. Devlet Opera ve Balesi, Devlet Tiyatrosu Samsun Sahnesi, Devlet Klasik Türk Korusu, galerileri, müzeleri ve kütüphaneleriyle zamanınızı güzel bir şekilde geçirebileceğiniz kültür şehridir.

Samsun’ da Neler Yenir

Bereketin yaşandığı bu şehrin mutfaklarında marifetli kadınların ellerinden hüner akar. Pidesi, kaz tiriti, menemeni, hamsisi ile benzersiz bir lezzet mozaiğine sahiptir Samsun.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.