;
Seferihisar Erken Rezervasyon Otelleri

SEFERİHİSAR ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat

Seferihisar Bölgesi

Anadolu’ nun ege deniziyle kucaklaştığı batı kıyılarında yer alan 30.000 civarında nüfusu, denizi, rüzgârı, jeotermal kaynakları ve mandalina bahçeleri ile kendi halinde kıyı kentidir Seferihisar.

Birçok sanatçıya ve bilim adamına ev sahipliği yapan dönemin sanat merkezi olarak adlandırılan Teos M.Ö. 3. yüzyılda dünyanın ilk tiyatro oyuncuları birliğinin kurulduğu yerdir. Türkiye’nin en uzun sahil şeritlerinden birine sahip olan Seferihisar doğasıyla, tarihiyle, plajlarıyla görülmesi gereken yerler arasındadır.

Tarihinin yanı sıra, Türkiye’ nin ilk sakin şehri olan (Citta Slow) Seferihisar, mandalina bahçelerinden gelen mis kokusu ve zeytinlikleri ile tam bir doğa harikasıdır. Kendine has leziz mutfağı ve antik kentleriyle burası, turizm açısından her yıl kendini geliştiriyor.

Unutulmaz damak zevklerine sahip olan Seferihisar, pazarlarında sattığı organik ürünleri ile sağlıklı yaşama destek olmaktadır. Köy yumurtası, börekler, kurabiyeler ve tarhana gibi özel lezzetler ile damağınızda eşsiz tatlar bırakacak.

Ekmeksiz Plajı’ na gitmemek olmaz Seferihisar’ daysanız eğer. Etrafı Çam ormanları ile çevrili tertemiz denizi ile eşsiz görüntüye sahiptir. Ve ayrıca 2001 yılında Mavi bayrak ödülü ile taçlandırılmıştır. Sadece Ekmeksiz Plajı değil 7 tane daha mavi bayraklı plajı vardır bu sakin şehrin. Ürkmez, Akarca, Azmak, İpekkum plajları ile bu yıl unutamayacağınız bomba gibi bir tatil sizleri bekliyor.

Seferihisar Gezilecek Yerler

Teos Antik Kenti

En eski yerleşim yeri olan şarabın, bağbozu şenliklerinin ve tiyatronun Dionysos adına yapılan en büyük tapınaklarının yer aldığı Teos antik kenti, M.Ö. 2000 yıllarında Akalardan kaçan Giritler tarafından kurulmuştur.

Sığacık

Seferihisar’ da en önemli yerleşim yeri Sığacık’ tır. Denizi, güneşi ve kumu ile ailelerin vazgeçilmez adresi olmaktadır. Kanuni Sultan Süleyman’ ın lodos seferine hazırlık için yaptırdığı Sığacık kalesinin içinde yaklaşık 500 yıldır kesintisiz yaşam sürülmektedir. Fotoğraf çekmek için de en ideal yerlerden birisidir. Şarap tanrısı Dionysos' un memleketi olan Sığacık, tarihi zenginliği ile de görülmesi gereken bir yer.

Lebedos Antik Kenti

M.Ö. 7. yüzyılda kurulduğu düşülen Lebedos Antik Kenti 12 İyon kentlerinden biridir. Kral Kodros' un oğlu Andropompos tarafından kurulmuştur.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.