Sinop Erken Rezervasyon Otelleri

SİNOP ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Gerze North Star Hotel
Gerze North Star Hotel
Gerze
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Sinop Otelleri

Sinop Bölgesi

Karadeniz’in muhteşem doğası ile masmavi denizinin karışımı olan kuzeyin en son noktasıdır Sinop

Şehrin girişinde denize karşı harika bir manzaraya sahip Sinop Kalesi sizi karşılar. 2.050 metre uzunluğunda olan kalenin M.Ö. 7. yüzyılda yapıldığı tahmin edilmektedir. Sinop’a girmeden önce burada bir ara verip bu harika manzaraya şahit olabilirsiniz.

Peki ya burada Kaya Mezarları olduğunu hiç duymuş muydunuz? Boyabat Kaya Mezarları Salar köyünde bulunmaktadır. Mezarlar 200 metre yukarda kalkerli bir kayanın üzerindedir ve köye 15 km uzaklıktadır. Her sütunun üzerinde bir hayvan diz çökmüş şeklinde kabartması bulunmaktadır.

Şehre 11 km uzaklıkta olan bir başka doğa güzellik ise Hamsilos Koyudur. Yemyeşil bir doğanın içerisin de yürüyüş alanları olup, muhteşem bir manzara ile karşılaşmak isterseniz yürüyüş sonunu gün batımına getirmenizi özellikle tavsiye ederiz.

Sinop da tatil için sayfamızda Sinop Otelleri bölümünden uygun fiyatlı otel seçeneklerimizden birini seçebilirsiniz.

Sinop Gezilecek Yerler

Erfelek Şelaleleri

Yemyeşil bir doğa içerisinde akan şelaleler basamak şeklinde olup, aktığı göl yüzmeye elverişlidir. Orman içerisinde şelale sesi eşliğinde yürüyebilir dilerseniz aktığı göl de yüzebilirsiniz. Özellikle Karadeniz turlarının gözde durak yeri olan Erfelek Şelalelerine uğramadan Sinop’tan ayrılmamanızı öneririz.

İnaltı Mağarası

Ayancık ilçesinde bulunan mağara, 2004 yılında hizmete girmiştir. İlerisinde İnaltı Kanyonu bulunup kanyonun çevresinde alabalık tesisleri vardır. Mağara gezintisi sonrası manzaraya karşı bir alabalık keyfi yapabilirsiniz.

Sinop Akgöl

Ayancık ilçesinde 1.200 metre yükseklikte bir yaylada bulunan göl, iki çayın birleşimi sonucu oluşmuştur. Yemyeşil bir orman olan gölün çevresinde piknik yapacağınız alanlar ile birlikte yürüyüş parkurları da bulunmaktadır.

Karakum Plajı

Harika bir plaja ve tertemiz bir denize sahiptir, Karakum. Buraya Karakum denmesinin nedeni ise, denizin dibinin siyah kum olmasıdır. Yanardağ patlaması sonucu kül ve kumların rengi siyah olmuştur. Plaj merkeze 3 km uzaklıkta olup günübirlik gezileriniz için ideal bir noktadır.

İnceburun Feneri

Ülkemizin en kuzey ucunda yer alan İnceburun Feneri 1863 yılında inşa edilmiştir. O zamandan bu zamana herhangi bir zarara uğramayan fener, merkeze 20 km uzaklıkta Ayancık yolu üzerindedir. 12 metre bir kulesi olan fener, Sinop da gezilmesi gereken yerler arasında yerini almaktadır.

Akliman Kumsalı

Merkeze 9 km uzaklıkta olan sahil, turistlerin en gözde mekânları arasında bulunmaktadır. Merkeze yakınlığı, denizinin temizliği ve sahilin kum olması burayı çekici kılan özellikler arasındadır.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.