Ula Erken Rezervasyon Otelleri

ULA ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat

 

Ula Bölgesi

Tatiliniz için muhteşem bir doğa ile çevrili huzur dolu bir yer ya da çarşaf gibi turkuaz renkli bir deniz mi hayal ediyorsunuz? Ula’ ya gelin o halde ve hayallerinizi gerçekleştirin!

Muğla’ ya 4 km uzaklıkta olan Ula M.Ö. 6. yüzyıla kadar uzanan bir tarihi geçmişe sahiptir. Günümüz de ise en gözde turistik bölgeden biri olmuştur.

Bölgede yapılabilecek aktivitelerin başında bisiklet ile gezmek geliyor diyebiliriz. Doğası buna uygun olan Ula da yeşiller arasında ya da deniz kenarında bisiklet turu ile gezebileceğiniz birçok alan bulunmaktadır.

Çok sayıda otel bulunan Ula' da konaklama açısından her bütçeye uygun seçenek de mevcuttur. Cuma günü merkeze kurulan pazar da tarlalardan toplanan meşhur otları ve sebzelerini de özellikle kaçırmamanızı öneririz. Ayrıca çoğunlukla arıcılık yapılan bölgeden ayrılmadan bal almanızı da şiddetle tavsiye ederiz. Merkezi ve de çevresi de olmak üzere keşfedilmesi gereken birçok güzellik olup gezilip görülecekler listeniz de olması gerektiğini düşünüyoruz.

Ula Gezilecek Yerler

Yedi Delik Mağarası

Eski inanışlara göre ölen kişilerin tekrar dirilip insanlara saldırmaması için yukarılara tepelere gömerlermiş. İçerisinde 14 mezar bulunan mağaralar 7 tane olup biraz tahrip olmuş şekilde günümüze kadar ulaşmıştır. 7 mağara oluşundan dolayı da ismi Yedi Delik Mağarası şeklinde adlandırılmıştır.

Ula Kanyonu

Kanyon başlangıcı merkeze 5 km uzaklıktadır. Bahar aylarında kanyonun tepesine uzmanlar eşliğinde çıkıp ihtişamlı şelalesini ve alabildiğine yemyeşil bir alanın en güzel karelerini yakalayabilirsiniz. Rehberler eşliğinde çıkılmasının nedeni, heyelana açık bir arazi olduğundan mutlaka gereklidir.

Gökova Körfezi

Yeşil ile mavinin paralel şekilde giden uyumunun bir parçasıdır. Sade ve doğallığın tanımını oluşturan bu bölgede sakin ve de huzurlu tatil yapmak isteyenler için birebirdir. Tepeden aşağıya ovaya kıvrıla kıvrıla yollar inmektedir. Tepedeki seyir parklarında durup kuş misali kendinizi bu harika manzaradan ihmal etmemenizi umarız.

Akyaka

Eskiden bir balıkçı köyü olan Akyaka günümüzde turizm de gelişen ve de değişen bir bölge konumuna ulaşmıştır. Mimarisi ile ünlü evleri ise buraya ayrı bir güzellik katmaktadır.  Deniz kenarında dizili restoranların da oturup manzaranın keyfini çıkarırken bir yandan da ünlü balıklarının tadına bakabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.