Yatlimanı-Karşısı Erken Rezervasyon Otelleri

YATLİMANI-KARŞISI ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat

 

Yatlimanı Karşısı Bölgesi

Kuşadası Merkez’ de tam Yatlimanı Karşısında unutulmaz bir tatil geçirmek mi istiyorsunuz o zaman mükemmel bir tatile hazır olun!

Tüm ihtişamı ile körfez sahillerini çevreleyen Kuşadası şahane bir liman kentidir. Bu şirin kent harikulade limanı ve marinası sayesinde alışveriş ve konaklama bölgesidir. 350 yat kapasiteli yat limanı ve yat limanına yanaşan turist gemileri ile popüler bir tatil beldesi haline gelmiştir. 2 adet iskelesi olan marina Türkiye’nin en önemli ikinci deniz kapısı olmaktadır.

Yunan adaları olan Sisam’a yaz aylarında her gün yolcu seferi yapmaktadır. Ayrıca mavi bir yolculuk yapmak isteyen misafirlerine Kuşadası çevresinde ki koylara tekne turları yapıp serin ve masmavi sularla buluşma imkânı sunuyor.

Tarihi ve doğal güzelliklere yakın olan bölge Efes’ e, Meryem Ana Evi’ ne ve dünyanın 7. Harikası olan Artemis Tapınağı’na yakın konumlanmaktadır.

Yemyeşil doğaya ve kum plajlara sahip olan Kuşadası Yatlimanı-Karşısı, genellikle 4 veya 5 yıldız otellere sahip olmaktadır. Bir tatilden daha fazlasını sunan Kuşadası Yatlimanı-Karşısı otellerinde muhteşem bir tatil sizleri bekliyor.

Yatlimanı - Karşısı Ulaşım Mesafeleri

Kuşadası Yatlimanı - Karşısı' nın, Kuşadası Merkeze mesafesi yaklaşık 2km, ortalama 1 dakikadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Mesafe ise 65km, ortalama 62 dakika mesafede konumlanmaktadır.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.