Yılancı-Burnu Otelleri

YILANCI-BURNU OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
LaVista Boutique Hotel
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Hotel Carina
Hotel Carina
Kuşadası
İNCELE
LaVista Boutique Hotel
LaVista Boutique Hotel
Kuşadası
İNCELE
Toplam 2 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Yılancı Burnu Otelleri

Yılancı Burnu Bölgesi

Tertemiz denizi, beach clubları ve doğası ile tatil de sizi esir alacak güzellikte ki bu yarımada da tatil yapmak için hala duruyorsanız artık harekete geçme zamanı geldi. Toparlanın Yılancı Burnu’ na gidiyoruz!

Güvercin adasının karşısında bulunan adeta tarihi bir yarımadadır, Yılancı Burnu. Çevresinde ve suların altında halen daha birçok kalıntıya rastlayacağınız bu ada da tarihi bir geziye çıkabilirsiniz. 1. Derece Sit Alanı olduğundan dolayı bölge günümüze kadar tarihi eserlerini korumuştur.

Yılancı Burnu plajı ise tertemiz bir deniz ve plaja sahip olmakla birlikte beach clubları ile ünlü Kuşadası’nın gözde plajlarından biridir. Eğlenceyi ve dinlenmeyi bir arada bulabileceğiniz Yılancı Burnu plajını gezilip görülecek yerler listenize eklemenizi öneririz.

Özellikle yaz aylarında oldukça yoğun yabancı ve yerli turist ağırlayan bölge ihtiyaç sebebi ile çevresinde de birçok konaklama tesisi bulundurmaktadır. Birçok konaklama seçeneği olan Yılancı Burnu Otellerin de çok daha uygun fiyatlar ile konaklama yapmanız için erken rezervasyon dönemini kaçırmamanızı diler, şimdiden bu muhteşem koyda tatil yapacaklar için iyi tatiller dileriz.

Yılancı Burnu Gezilecek Yerler

Plajları

Çevresinde gezilebilecek ya da günübirlik gidilebilecek ünlü plajlar bulunmaktadır. Kadınlar Denizi, Papaz Plajı bunlara dâhil edilecek plajlar arasındadır.

Yılancı Burnu Ulaşım Mesafeleri

Bölge Kuşadası merkeze 20 km uzaklıkta olup, ulaşımı oldukça rahattır.

"tatilvitrini.com' da" yurt içinde 3.500'ü aşkın otelden, istediğiniz ilde, dilediğiniz fiyat aralığında, 5 yıldızlı, termal, kayak ya da balayı otelleri. Filtreleme özelliğini kullanın ve aradığınız oteli kendiniz Tatilvitrini güvencesiyle bulun.