Çalış Aquapark Otelleri

ÇALIŞ AQUAPARK OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Barut Fethiye Sensatori
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Barut Fethiye Sensatori
Barut Fethiye Sensatori
Fethiye
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Çalış Otelleri

Çalış Bölgesi

Fethiye’ de eğlencenin adresi denilince akla ilk gelen yerdir, Çalış.

Bölgenin en gözde tatil beldelerinden biri olan Çalış, 4 km uzunluğunda uzun bir sahile sahip olup, caretta carettalarında yaşam alanları içerisinde bulunmaktadır. Bu sebepten belli tarihlerde plajda gürültü yapılmamakta ve etrafında yüksek sesli müziğe izin verilmemektedir. Sahil boyunca uzanan kafe ve restoranlarda ise muhteşem günbatımı manzarası ile birlikte hoş vakit geçirebilirsiniz.

Çalış merkez de barlar sokağında müzik sabaha kadar devam etmektedir. Deniz - kum - güneş üçlüsünden sonra gece istediğiniz her türde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Çevresinde birçok doğal güzellik barındıran Çalış’ ın bir diğer doğa harikası ise Şat Burnudur. Doğal park olan Şat Burnu, içerisinde 214 çeşit kuş türüne de ev sahipliği yapmaktadır.

Uygun maliyetlerle birçok konaklama seçenekleri sunan Çalış da tatil sizin için zevke dönüşecektir.

Çalış Gezilecek Yerler

Saklıkent

Çalış merkeze 25 km olan Saklıkent günübirlik gezileriniz için ideal olacağını düşünüyoruz. Milli park ilan edilen bölge kanyon içerisinde akan şiddetli sudan geçilmesi imkansız olduğundan demir çubuklarla tahta bir köprüden girişi sağlanabiliyor. 14 km uzunluğunda olan kanyon gerçek bir doğa harikasıdır. Kanyon kenarında sıralı restoranlar bulunup harika manzara karşısında yöre halkının yaptığı yöresel yemekleri tadabilirsiniz.

Çalış Ulaşım Mesafeleri

Fethiye merkeze 5 km uzaklıkta yer alıp, Dalaman havaalanına ise 50 km uzaklıkta bulunmaktadır.

En uygun fiyatlar ile Türkiye geneli Aquaparklı otellerimizin listelendiği sayfamızdır ve en uygun fiyatlar ile rezervasyon yapabilirsiniz. Tek yapmanız otellerimizi incelemek ve aklınıza takılan kısımları cağrı merkezimizi mesai saatleri içinde arayarak detaylı bilgiyi almaktır.