Paçarız-Burnu Aquapark Otelleri

PAÇARIZ-BURNU AQUAPARK OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Club & Hotel Letoonia
Club Hotel Letoonia, Fethiye'de bir doğa cenneti olan Paçarız Burnu lagününde yer almaktadır. Bozulmamış bir doğada bulu ... devamı
 
+12
TAKSİT
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Club & Hotel Letoonia
Club & Hotel Letoonia
Fethiye
İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Paçarız Burnu Otelleri

Paçarız Burnu Bölgesi

Efsanevi Artemis ve Apollon’ un Dünya’ ya geldiği yer. Geniş bir yarımada da harika doğası ile sizi büyüleyecek adeta gizli bir cennettir, Paçarız Burnu. Likya uygarlığının eski yerleşim yerlerinden olan bölgede tarihi birçok kalıntıya rastlamak mümkün. Huzurlu bir tatil yaparken tarihsel bir gezintiye de çıkabilirsiniz.

Tatil için veya günübirlik gezileriniz de görmeniz gereken yerler listenizin başına koymanızı öneririz. Her yıl yerli ve yabancı birçok turistin tatil için seçtiği nadide yerlerdendir.

Turkuaz renkli suları ve çam ağaçları ile çevrili Paçarız Burnun da yalnızca konaklama değil günübirlik gezileriniz de de hoş vakitler geçirebilirsiniz. Güzel sahilleri yazın sıcağında sizi ferahlatmak için harika bir seçim olacaktır.

Tatil için ailece gelebileceğiniz ya da romantik anlar yaşamak isteyenler için çift olarak da zaman geçirebileceğiniz Paçarız Burnuna gitmek için daha fazla beklememenizi öneririz.

Paçarız Burnu' nda Neler Yapılır

Fethiye’ den tekne turları duracağınız bir nokta olup deniz altı dalışlar için de önerebileceğimiz bir destinasyondur. Denizin dibin de tek yosun ile karşılaşmayacağınız tertemiz bir denize sahiptir.

En uygun fiyatlar ile Türkiye geneli Aquaparklı otellerimizin listelendiği sayfamızdır ve en uygun fiyatlar ile rezervasyon yapabilirsiniz. Tek yapmanız otellerimizi incelemek ve aklınıza takılan kısımları cağrı merkezimizi mesai saatleri içinde arayarak detaylı bilgiyi almaktır.