;
Bildirimler

Erken Rezervasyon Güvence Paketi

 

 

“Tatilimi aylar öncesinden planladım. Peki son anda bir sorun olursa ne yaparım ?” korkusuyla, %50’ e varan Erken Rezervasyon indirimlerinden yararlanmanızı engelleyen bütün endişenizi bir kenara koyun.

Erken Rezervasyon İptal Güvence Paketi Yaptırın, Tatilinizi Son 72 Saate Kadar Güvence Altına Alın.

Tatilvitrini.com' dan yaptıracağınız 2024 Erken Rezervasyonlarında, erken rezervasyon iptal güvence paketi satın alın, herhangi bir nedenle rezervasyonu iptal ettirmeniz durumunda tarih, bölge, otel ve ücret gözetmeksizin koşulsuz vazgeçme hakkına sahip olun. Tatiliniz için ödediğiniz ücretin tamamını 72 Saate kadar %100 kesintisiz olarak geri alın

2024 Erken Rezervasyon İptal Güvence Paketi Geçerlilik Şartları
 
• Erken rezervasyon iptal güvence paketi son 72 saate kadar olacak olan iptaller için geçerlidir.
• Erken rezervasyon iptal güvence paketi minimum 3 , maximum 7 gecelik konaklamalarda geçerlidir.
• Erken rezervasyon iptal güvence paketi kampanyasından faydalanacak misafirlerimizin otel girişi 1 Nisan 2024 ile 15 Ekim 2024 tarihleri arasında olmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak girişler kapsam dışıdır.
• Erken rezervasyon iptal güvence paketi odabaşı yapılmaktadır. Aynı rezervasyon içerisinde birden fazla oda söz konusu ise her bir oda için ayrı prim alınmaktadır.
• Erken rezervasyon iptal güvence paketi bedeli rezervasyon tutarından ayrıca hesaplanır ve ödeme kredi kartı ile yapılacak ise tutar ayrıca çekilir, taksitlendirme yoktur.
• Erken rezervasyon iptal güvence paketi kapsamı içinde sadece konaklama hizmeti yer almaktadır. Uçak bileti, otobüs bileti, araç kiralama, transfer, extra hizmet gibi hizmetler kapsam dışıdır.