;
Fethiye Erken Rezervasyon Otelleri

FETHİYE ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Yel Holiday Resort
 
%18
İNDİRİM
+12
TAKSİT
970.00
795,40
Herşey Dahil
İNCELE
Blue Pearl Hotel
618.75
495,00
Oda Kahvaltı
İNCELE
Güneş Hotel Fethiye
 
+12
TAKSİT
700.00
700,00
Oda Kahvaltı
İNCELE
Sun City Hotel & Beach Club
 
%16
İNDİRİM
+12
TAKSİT
1,857.00
1.559,88
Herşey Dahil
İNCELE
Magic Tulip Hotel
625.00
625,00
Oda Kahvaltı
İNCELE
Ocean Blue High Class Hotel
 
%12
İNDİRİM
+12
TAKSİT
885.00
778,80
Oda Kahvaltı
İNCELE
Magic Tulip Beach Hotel
 
%15
İNDİRİM
+12
TAKSİT
808.82
687,50
Oda Kahvaltı
İNCELE
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Yel Holiday Resort
Yel Holiday Resort
Fethiye
Herşey Dahil 970.00 %18 795.40 İNCELE
Blue Pearl Hotel
Blue Pearl Hotel
Fethiye
Oda Kahvaltı 618.75 %20 495.00 İNCELE
Güneş Hotel Fethiye
Güneş Hotel Fethiye
Fethiye
Oda Kahvaltı 700.00 700.00 İNCELE
Sun City Hotel & Beach Club
Sun City Hotel & Beach Club
Fethiye
Herşey Dahil 1,857.00 %16 1,559.88 İNCELE
Magic Tulip Hotel
Magic Tulip Hotel
Fethiye
Oda Kahvaltı 625.00 625.00 İNCELE
Ocean Blue High Class Hotel
Ocean Blue High Class Hotel
Fethiye
Oda Kahvaltı 885.00 %12 778.80 İNCELE
Magic Tulip Beach Hotel
Magic Tulip Beach Hotel
Fethiye
Oda Kahvaltı 808.82 %15 687.50 İNCELE
Toplam 7 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Fethiye Otelleri

Fethiye Bölgesi

Cennet dünyaya düştü, Beydağı' nı ikiye böldü, sakladılar adına Saklıkent dediler. Toprakları uçuştu, Kelebekler Vadisi dediler. Sakladılar ama gizleyemediler, çünkü tüm bu olanlar bir aynaya aksetti. Ayna öyle güzeldi ki, ama sağır ve dilsizdi. Adına Ölüdeniz dediler. Cennetin dünyadaki hali Ölüdeniz.

Fethiye' de tatil, belki de tatil kelimesinden çok daha fazlası. Görmeyi ve yaşamayı hak ettiğiniz her şey Fethiye ve Fethiye Otellerinde sizi bekliyor.

Fethiye Gezilecek Yerler

Kelebekler Vadisi

Babadağ’ ın eteklerinde olan Kelebekler Vadisi, 1. derece doğal sit alanı ilan edilmiştir. Burada bulunan 70 farklı çeşit kelebek türünün olması nedeni ile bölgeye Kelebekler Vadisi denilmiştir. Vadinin tam ortasında bulunan şelalede ise kelebeklerin yuvaları bulunmaktadır. Özellikle Kaplan kelebeklerini fazlası ile göreceğiniz bu yerde şelalenin sesi ve de bölgenin akustik yapısı sizi dinlendirecek ve de rahatlatacaktır. Bu sebeplerle Fethiye Gezilecek Görülecek Yerler listenizde kesinlikle Kelebekler Vadisi bulunmalıdır.

Göcek

Yüksek sosyetenin gözbebeği Göcek. Doğası ve turkuaz renkli sularıyla ayrılmak istemeyeceğiniz bu saklı cennette olmak size huzurlu ve harika bir tatilin kapılarını açacaktır. Yat turları da yapılan Göcek’ te her koyunda farklı güzellikleri keşfedecek, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Bu koylardan en ünlüsü olan Kleopatra Koyu, Mısır döneminde Kleopatra’ nın yıkanmak için geldiği yerin adıdır.

Bu yerin bir diğer adıysa yörede hamam olarak bilinmektedir. Ayten Koyu ise harika bir çam kokusu eşliğinde isterseniz karadan isterseniz de denizden ulaşabileceğiniz harika bir manzaraya sahip bir koydur. Çevresi sakin ve ince kumlu plajı ile dikkat çeken Sarsala Koyunda ise berrak sularında balıklarla yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Saklıkent

Kaçan koyununu yakalamaya çalışan bir çoban tarafından bulunan Saklıkent Kanyonu, 18 km uzunluğunda 12.390 hektar genişliğinde bir alanı kapsamaktadır. Saklıkent Milli Parkı olarak adlandırılan kanyonun giriş kısmında şiddetli akan bir çay bulunmaktadır. Suyun içerisinden geçerek kanyonun diğer tarafına ulaşarak gizli güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz.

Ölüdeniz

2006 yılında Dünya’ nın en güzel kumsalı seçilen Ölüdeniz, mavi ile yeşil rengi karışımı olan denizi ve 3 km uzunluğunda beyaz kum plajı ile birçok tatilcinin gözde yerlerinden biridir.

12 Adalar

Fethiye’ de tatilde akla gelen ilk yapılacak tekne turu olmakla birlikte bunlardan 12 ada turları en çok tercih edilen turlar arasında bulunmaktadır. Bölgedeki balıkçıların Karanlık İçi dediği 12 ada bölgesinde yapacağınız bu mavi turda ara verilen koylarda birbirinden farklı türde balık çeşidini görebilir, rengârenk balıkların arasında yüzebilirsiniz.

Dalyan

Marmaris ve Fethiye’ nin tam ortasında bulunan Dalyan’ da yaşam kısa bir süreye önce tekne üzerinde olup çoğu yere teknelerle gidiliyordu. Turistik amaçlı geziler için bölgede tekne turları Dalyan’ nın olmazsa olmazı diyebiliriz.

İztuzu Plajı

Avrupa’ nın en iyi plajları arasına girmiş olup, caretta carettaların yumurtalarını bıraktığı yer olarak bilinir. Kaplumbağa Plajı (Turtle Beach) olarak da anılan plaj yaklaşık 5,5 km uzunluğundadır.

Kaunos Antik Kenti

Antik bir şehir olmasının yanında büyük bir mezarlıkta kentin içinde bulunmaktadır. Manzaraya doğru kayaların içi oyulmuş biçimde harika bir görsel şölen oluşturan Kral mezarları ise bunlardan birkaçıdır. Bu mezarları ise etrafının yüksek ve engebeli oluşundan dolayı Dalyan’ da çıktığınız tekne turunda görebilirsiniz.

Ekincik

Alabildiğine yeşil bir yol içinden nehrin üzerinden tekne ile geçerken huzuru bulabileceğiniz yerin ta kendisi diyebiliriz. Arada mola verdiğiniz yerler de ise bölgenin meşhur yemeklerinden mavi yengeci tatmanızı öneririz.

Dalyan Çamur Banyosu

Hayatınızda hiç çamur banyosu yaptınız mı? Yapmadıysanız bunu Dalyan’ a 4 km uzaklıktaki Dalyan Çamur Banyosunda yapabilirsiniz. Çamurların içerisinde 39 derece termal su ve kükürt, florür gibi radyoaktif gazlar romatizma, böbrek, kas ağrıları, sinirsel hastalıklar gibi birçok iyileştirici etkiye de sahiptir.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.