Kaş Erken Rezervasyon Otelleri

KAŞ ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Popüler İndirim Oranı Önce Düşük Fiyat Önce Yüksek Fiyat
Club Hotel Barbarossa
 
%5
İNDİRİM
+12
TAKSİT
300.00
285,00
Oda Kahvaltı
İNCELE
Otel Adı Konsept Liste İndirim Fiyat
Club Hotel Barbarossa
Club Hotel Barbarossa
Kaş
Oda Kahvaltı 300.00 %5 285.00 İNCELE
Toplam 1 tesisten 0 - 10 arası tesisler görüntüleniyor.

Kaş Otelleri

Kaş Bölgesi

Denize kıvrım kıvrım uzanan bir yarım adanın içinde kalan koya kurulmuş antik kent daha yaklaşırken etkileyen manzarası ve batıya doğru gidildiğinde üç tarafı dağlarla çevrili olan Kaş, Akdeniz’ in en farklı coğrafyasına sahip antik kentleri ile popüler tatil beldeleri arasındadır.

Sakin ve huzurlu bir tatil arayanların tercihi olan Kaş, adeta büyüleyen tarihi ve doğal güzellikleri ayrıca farklı lezzetleri ile herkese hitap ediyor. Kaş’ ın eşsiz güzelliğini havadan izleme imkânı sunan yamaç paraşütü, profesyonel paraşütçüler eşliğinde yapılmaktadır.

Türkiye sularında bulunan önemli batıklar ve su mağaraları dalıcılar tarafından keşfedilmeyi beklemektedir. Kaş açıklarında Fransız uçağı batığı olmak üzere çok sayıda su mağaralarına dalgıçlar eşliğinde turlar düzenlenmektedir. Bu turlarda Akdeniz’ in büyülü sularında tarihte zaman yolculuğuna çıkma fırsatı sunmaktadır.

Dünyaca ünlü eşsiz plajları ile Kaş, Büyük Çakıl Plajı, Küçük Çakıl Plajı, Kaputaş Plajı, Patara Plajı gibi muhteşem mavi bayraklı plajlarında denize, kuma ve güneşe doyacak tatilinizi unutulmaz kılacaksınız.

Doğal güzellikleri, kusursuz plajları ve mutlaka görülmesi gereken yat limanıyla sanki nefes alıp veren canlı görünümündeki Kaş’ ta hayat gece de durmadan devam ediyor. Sokaklarındaki insanların sabaha kadar alışveriş yapabileceği Kaş geceleri ziyaretçilerini büyülü bir dünyanın kollarına bırakıyor.

Kaş Gezilecek Yerler

Kaş Antik Tiyatrosu

Önemli kalıntılarıyla en çok ziyaret edilen yerler arasında olan Kaş Antik Tiyatrosu, Helenistik dönemde yapılan şahane taş işçiliğine sahiptir. Tiyatronun 26 basamaktan oluştuğu ve 4000’e yakın kişiyi ağırladığı sanılmaktadır. Kaş Antik Tiyatrosu, günümüze kadar orijinalliğini kaybetmeden gelmiş olan ender tarihi yapılardan birisi olmakla birlikte muhteşem manzarası ile ziyaretçilerine adeta unutulmaz görsel şölen sunmaktadır.

Patara Plajı

Altın rengi kumsalı ile Patara Antik Kenti yakınında bulunan ve bu bölgedeki en güzel plajları arasında yer alan Patara kumsalı Antalya’ nın en uzun ve en görkemli kumsalı olmaktadır. Caretta Carettalar’ın yumurta bıraktığı yerler arasında olduğu için koruma altındadır.

Kaputaş Plajı

Beyaz kumu ve doyumsuz güzellikteki mavinin her tonunun buluştuğu plajı ile Kaş’ın en güzel doğal güzellikleri arasındadır. İki tarafı yüksek kayalıklarla oluşmuş bir kanyonun denize ulaştığı yer olan Kaputaş Plajı’na 187 basamak inilerek ulaşmak mümkündür. Kaputaj Plajı, Kaş Gezilecek Görülecek Yerler listenizde bulunmalıdır.

Kalkan

Beyaz duvarlarıyla meşhur Kalkan, Rumların Kalamaki adı verdiği bir balıkçı köyüdür. Eşsiz manzarası, mavi bayraklı plajları, coğrafi konumu ile gidenleri kendine hayran bırakan doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini bekliyor.

Aslanlı Lahit

Kaş’ın simgelerinden biri olan Aslanlı Lahit, Çarşı’ nın sonlarına doğru yer alan Likya döneminden gelen en iyi kral mezarları arasındadır.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatil dönemi başlamadan önceki aylarda otellere yapılan rezervasyon işlemidir ve turizm sektöründeki, fiyat bakımından en fazla indirim yapılan dönemdir. Erken rezervasyon kavramı Türkiye' de geç popüler olduysa da, yıllarca yurtdışından gelen turistler, erken rezervasyonu kullanarak çok ucuz fiyatlarda tatil yapmışlardır. Aynı tatili, Türkler ise yabancılara göre, çok daha pahalı yapmıştır. Artık böyle bir ayrım yoktur, çünkü Türk misafirler, Türkiye' deki istediği tatil yerlerinde,  5 yıldızlı otellerde ya da tatil köylerinde, yabancı turistten daha ucuza tatil yapma fırsatına sahiptir.  Tatilvitrini ailesi olarak , Tüm Türkiye' yi erken rezervasyonla tanıştırmaya kararlıyız. Çünkü bizim misafirimiz, en kaliteli tatili en ucuza almayı hak ediyor.

Erken Rezervasyonun Avantajlari

Tatilinizi erken rezervasyon yaptırarak almanız size birçok konuda avantaj sağlar. Tatilinizi önceden aldığınızda, Türkiye' deki tüm tatil yerlerinden, istediğiniz tarihte, istediğiniz otelde  veya tatil köylerinde yer bulabilirsiniz ve pencerenizin denize mi, karaya mı bakacağına siz karar verirsiniz. Üstelik tatilini son gün alan birine göre, siz daha ucuz tatil yapmış olursunuz çünkü erken rezervasyonda otel fiyatları % 50'ye kadar düşer. Bütün bunların yanı sıra, tatilinizi  satın aldıktan ve otele rezervasyonunuz yapıldıktan sonra bile, sonra koşulsuz cayma hakkına da sahipsiniz. Böyle bir durumda, kesintisiz olarak tatil tutarınızın tamamı size iade edilir. Tatilinizi şimdi alın, erken rezervasyonun tüm avantajlarına sahip olun ve her koşulda karlı çıkan siz olun.